Stymulująca Maska Glinkowa z Retinolem Medestelle

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Stymulująca maska do cery dojrzałejkażdego typu, potrzebującej odświeżenia i wygładzenia. Jest to produkt godny uwagi ze względu na zawartośc unikalnej Glinki koloidalna Montmorillonite  – jest to biała glinka ze skał gliniasto-krzemionkowych występujących na południu Francji. W związku z jej pochodzeniem jest bogata w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód oraz wiele innych mikroelementów. Dzięki temu działa antyseptycznie, absorpcyjnie oraz goi skórę. Absorbuje nadmiar sebum nie przesuszając, oczyszcza, matuje i wygładza powierzchnię skóry, będąc jednocześnie ultra łagodna.

Produkt niewątpliwie godny uwagi z powodu zawartości aktywnej formy witaminy A – królowej składników odmładzających skórę. W odróżnieniu od ogólnodostępnych produktów na rynku, ilość substancji aktywnej i jej forma są właściwe, w związku z czym skuteczność preparatu jest znacznie lepsza. To dlatego aby kupić produkty z linii MedEstelle, musisz przejść przez etap konsultacji telefonicznej.

W trakcie stosowania Retinol przenika w głąb skóry i przekształca się do kwasu retinowego w konsekwencji pobudzając komórki do pracy. Dzięki temu wzrasta tempo odnowy biologicznej a w konsekwencji powierzchnia skóry staje się gładsza, o równiejszej fakturze oraz o zdrowszym kolorycie. Na Dodatek Retinol usprawnia budowanie struktur położonych w głębszych warstwach skóry W związku z tym uruchamiana jest produkcja: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co z kolei wpływa pozytywnie na jej zdrowy wygląd. Widocznym efektem działania retinolu jest poprawa jędrności skóry oraz spłycenie zmarszczek i bruzd.

Wskazania: cera dojrzała każdego typu, cera wymagająca natychmiastowego wygładzenia i odświeżenia

Składniki aktywne: Francuska Glinka Koloidalna Montmorillonite, bioaktywny Retinol, olej Tsubaki

Konsystencja: półpłynna

Zapach: glinkowy

Rada Healthy Beauty: Używaj maski 2-3 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu. Po upływie 20 minut zmyj produkt pod bieżącą wodą za pomocą samych dłoni, bez wacików czy gąbki. To ważne: nie chcemy usunąć specjalnej pudrowej warstwy matującej. Następnie nałóż ulubiony koncentrat oraz krem MedEstelle.

Jak zamówić kosmetyki Medestelle:

1. W mailu podaj nazwę kosmetyków które chcesz zamówić (lub wklej link) oraz opisz swoją cerę. 2. Zostaw numer telefonu. 3. Otrzymasz informację zwrotną zaw. cenę, koszt przesyłki i numer konta do wpłaty. Potwierdzimy również czy dany kosmetyk jest dla Ciebie. GOTOWE! Wykonaj przelew i wyślij potwierdzenie- ciesz się swoim kosmetykiem w ciągu 48 godzin. ZAMÓW KOSMETYKI MEDESTELLE

2. Chcesz szybciej? Zadzwoń pod numer: 731 677 790 otrzymaj wszystkie powyższe informacje od razu i przyspiesz proces wysyłki.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej