Rezerwacja ONLINE w salonie kosmetycznym – 24h/dobę

Wyobraźmy sobie taką sytuację: po 8 godzinach spędzonych w biurze, być może odebraniu dzieci z placówek, zrobieniu zakupów, ugotowania obiadu, zrobieniu prania i pewnie jeszcze kilku innych rzeczy – siadamy wygodnie w fotelu i przypominamy sobie o tym jednym telefonie, którego nie zdążyłyśmy wykonać. To miał być telefon do naszej ulubionej kosmetyczki w celu umówienia wizyty. Jest godzina 22-ga, a salon już dawno zamknięty.

Rezerwacja ONLINE w Salonie Kosmetycznym Healthy Beauty

Tutaj przychodzi nam na ratunek system rezerwacji on-line. Bierzemy, więc do ręki telefon lub tablet, a może zasiadamy do komputera i wchodzimy na stronę salonu. System rezerwacji on-line jest bardzo intuicyjny i bez problemu znajdujemy interesujący nas zabieg oraz termin.

Podejście pro klienckie i nowoczesność

Żyjemy w ciągłym biegu, każdego dnia zmagamy się z nowymi wyzwaniami i każda zaoszczędzona minuta czy godzina jest na wagę złota. Salon Healthy Beauty chcąc zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi, na swojej stronie udostępnia możliwość zrobienia rezerwacji o każdej porze dnia i nocy.

Rezerwacja on-line krok po kroku

W pierwszej kolejności mamy możliwość wybrania interesującego nas zabiegu (czas trwania oraz cena tego zabiegu są od razu podane). Kolejnym krokiem jest wybór specjalisty Healthy Beauty, który wykona interesujący nas zabieg. Na koniec pozostaje nam tylko wybrać interesujący nas termin oraz godzinę zabiegu. Dokończenie rezerwacji jest możliwe po zalogowaniu się do konta na stronie Healthy Beauty. Jest też możliwość zarezerwowania terminu bez wcześniejszej rejestracji w systemie.

Należy zauważyć, że system rezerwacji on-line salonu Healthy Beauty pozwala także na dokonanie rezerwacji na bezpłatną konsultację, podczas której wykfalifikowany specjalista pomoże z wyborem odpowiedniego zabiegu.

Korzyści z rezerwacji on-line

Największym atutem rezerwacji on-line jest wygoda i oszczędność czasu. Tutaj zyskują zarówno klienci jak i obsługa salonu, która może poświecić więcej czasu osobom, które są już w salonie.

Rezerwacja on-line nie jest ograniczona godzinami otwarcia salonu, jest ona dostępna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dni wolne od pracy czy święta też w niczym tutaj nie przeszkadzają. Jedyne, co jest nam potrzebne to dostęp do internetu. Jest to bardzo wygodna forma kontaktu z salonem.

Taki sposób rezerwacji będzie też odpowiedni dla osób, które nie czują się pewnie podczas rozmów telefonicznych. Rezerwacja przez internat zabiera czynnik ludzki i nie trzeba się stresować rozmową w celu dokonania czy anulowania rezerwacji.

Nie czekaj! Wypróbuj system rezerwacji on-line salonu Healthy Beauty!