Yonelle Pro Vital – odzyskaj witalność skóry w ciąży

Zmiany w gospodarce hormonalnej podczas ciąży odbijają się na skórze, która często staje się sucha i odwodniona, przez co kobiety odczuwają jej szorstkość i brak witalności. Przyjście dziecka dla wielu matek wiążę się z koniecznością rzucenia nałogów. Przy tej okazji warto odzyskać również piękną, zdrową i głęboką nawilżoną cerę.

Vital skóry i depilacja

Najlepszym sposobem jest terapia Yonelle Pro-Vital, świetna u osób chcących zrewitalizować cerę zniszczoną np. paleniem papierosów lub błędami pielęgnacyjnymi.

Zastanów się teraz przez chwilę i odpowiedz sobie na pytania:

  • Czy czujesz, że Twojej skórze brakuje witalności?
  • Odczuwasz szorstkość i brak elastyczności?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, czekamy właśnie na Ciebie. Nie zapominaj, że jesteś piękna. cały czas, a my pomożemy Ci odkryć swoje zdrowe piękno.

Oferujemy różne zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Zabiegi Yonelle wykonywane są zgodnie z koncepcją „Skin Penetratrion Revolutionn”.

Opiera się ona na intensywnej penetracji składników aktywnych przez zastosowanie metod  biologiczno-fizycznych. Podstawową zaletą zabiegów Yonelle jest użycie nanodysków – nośników które pozwalają na głębszy transport składników operatywnych oraz baz ciekłokrystalicznych, które wykazują biozgodność z naturalnymi strukturami skóry.  Dzięki ich zastosowaniu nie ma ryzyka podrażnień czy alergii.

Zabieg jest metodą „bankietową”

Jest szybkim zabiegiem o od razu widocznych efektach. Wygładza i znacznie poprawia kondycję naskórka. Dedykowany jest osobom, których cera pozbawiona jest bariery ochronnej, zmęczona i brak jej blasku.

Terapia polepsza kolor skóry, uelastycznia ją i likwiduje zmarszczki. Twarz odzyskuje blask, staje się jaśniejsza, Głębokie nawilżenie i rewitalizacja wpływają korzystnie na kondycję skóry i samopoczucie. Zabieg przywraca odpowiedni poziom struktury wodno-lipidowej. Dzięki niemu odzyskasz młodość i pozbędziesz się uciążliwych zmarszczek. Jeśli Twoja cera ma nieprzyjemny, szary kolor, metoda ta pozwoli odzyskać Ci jej dawny piękny kolor i naturalny blask. Zalecany jest także tym, których skóra została przesuszona w wyniku działania promieni słonecznych. Zabieg przywraca optymalne poczucie komfortu.

Metodę tę można stosować bez względu na porę roku dla uzyskania długotrwałej i intensywnej regeneracji komórek naskórka. Jest to w 100% bezpieczny dla kobiet w ciąży zabieg w którym nie używa się czynników fizykalnych.

Jak wygląda zabieg Yonelle Pro-Vital

W trakcie wizyty zostaje zastosowany demakijaż z użyciem hialuronowego toniku ze składnikami NMF. Następnie następuje ultrawygładzający peeling enzymatyczny z aktywną papainą i proliną. Za pomocą sonoforezy zostaje wprowadzony czysty związek hialuronowy. Kolejnym krokiem jest masaż twarzy z regenerującym kremem, który zawiera m.in. pro-retinol. Na koniec zostaje nałożona nawilżająca maska z aminokwasami i witaminami a następnie hialuronowy krem oraz peptydowy preparat przeciwzmarszczkowy pod oczy.

Zapewniamy kosmetyki do kontynuacji pielęgnacji domowej. Dzięki konsultacjom, zostaje dobrane odpowiednie połączenie kosmetyków, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zalecana jest seria 3-5 zabiegów by uzyskać trwałe efekty.

Wiemy jak ważna jest higiena i staranność wykonania zabiegów kosmetycznych w ciąży – robimy to najlepiej !

Zabiegi wykonywane są jedynie przez wykształconych Kosmetologów, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.