Peeling stóp – z efektem WOW jakie gładkie!

Stopy są często pomijanym elementem naszego ciała. Schowane przez większość roku w krytym obuwiu przychodzą nam na myśl dopiero w okresie letnim, gdy chcemy założyć sandały lun inne odkryte obuwie. Ale zdecydowanie warto o nie dbać nie tylko od święta, lecz przez wszystkie pory roku, niezależnie od pogody.

Zdrowe i zadbane stopy to podstawa!

Choć często o tym zapominamy, stopy są jak fundament całego naszego ciała. To dzięki nim możemy tańczyć, biegać, spacerować. Stąd też właśnie troska o nie jest bardzo istotna. Nie czekajmy na pojawienie się dyskomfortu, by należycie zadbać o swoje nogi. Oprócz właściwie dobranego obuwia, codziennej higieny, odpowiedniej pielęgnacji stóp ważne jest także odwiedzanie specjalisty. W Healthy Beauty podpowiemy Wam jak dbać o swoje stopy i jakiej kombinacji zabiegów użyć, by uzyskać pożądane efekty. Często bowiem nie mamy właściwej wiedzy by zadbać o wrastające paznokcie, pojawiające się odciski i modzele, czy walkę z nieestetycznie pękającymi piętami.

Szorstkie i zrogowaciałe pięty- peeling to skuteczny sposób walki

Najczęstszym kłopotem z jakim musimy się zmierzyć w kwestii stóp jest stwardniała pięta. Skóra na tym obszarze musi znosić różnorodne otarcia oraz amortyzować tysiące kroków każdego dnia. Problem zrogowaciałych pięt dotyka niemal każdego. Jednym z najbardziej efektywnych sposobów walki z nim, jest właśnie peeling stóp. Dzięki niemu możemy skutecznie pozbyć się szorstkości. W odróżnieniu od tradycyjnego pumeksu albo tarki do stóp, peeling nie sprawi, że zgrubienia powrócą ze zdwojoną mocą. Delikatnie ścierając martwy naskórek, nie powodujemy efektu spotęgowania twardości skóry stóp. Elastyczna, miękka i nawilżona – taka właśnie będzie po należycie wykonanym peelingu.

Jeśli borykasz się z takimi problemami jak:

  • suchość
  • brak elastyczności
  • pękanie naskórka
  • nadpotliwość
  • stwardniałe pięty

Peeling jest właśnie rozwiązaniem dla Ciebie! To nie tylko zabieg upiększający ale przede wszystkim pielęgnacyjny, dzięki któremu stopy odzyskają formę. Oprócz oczywistej poprawy stanu zdrowia stóp, peeling jest także pewnym rodzajem masażu. Dzięki temu gwarantuje relaksację i odpoczynek dla naszych zabieganych nóg.

Zaufaj specjalistom!

Oprócz domowej pielęgnacji naszym stopom należy się profesjonalna opieka. Sami nie jesteśmy w stanie zauważyć wszelkich potrzeb skóry stóp. To właśnie kosmetolog może doradzić, przeciwdziałać i sygnalizować nam różne kwestie, zanim będzie za późno by im zapobiegać. Nasza kadra zdiagnozuje problemy i rozpozna potrzeby stóp, doradzi który zabieg z oferty Healthy Beauty będzie dla Was najskuteczniejszy. Oprócz peelingu stóp, oferujemy również kompleksowe pedicure spa, odżywcze maseczki, masaż stóp itd. Staranne wykonanie oraz długotrwały efekt w cenie.