Pakiety zabiegów na oczyszczanie twarzy

Spośród wielu różnych kroków jakie podejmujemy by pielęgnować naszą twarz, jej oczyszczanie jest chyba najważniejsze ze wszystkich. Bez względu bowiem na to jak będziemy starać się ją odżywiać, nawilżać itd., nie zobaczymy pozytywnych efektów, jeśli najpierw nie zatroszczymy się o higienę.

Zapchane pory-początek wszelkich problemów

Często zastanawiamy się skąd biorą się niedoskonałości na naszej twarzy. Przecież staramy się dbać o cerę, pielęgnować ją należycie, stosujemy najlepiej dobrane do niej kosmetyki- wszystko na marne. U podstaw bowiem całego problemu z niedoskonałościami, zaskórnikami, wypryskami leży nadmierna produkcja sebum. Treści jakie wydzielają nasze pory skórne sprawiają, że wytwarza się warstwa blokująca tkanki przed dostępem substancji aktywnych z kremów a przy tym zapchane pory stają się siedliskiem bakterii i wszelkich zanieczyszczeń z powietrza, wody, potu itd. Nasza cera nie ma lekkiego życia.

Peeling kawitacyjny

Popularnie zwany kawitacją zabieg jest jednym z popularniejszych sposobów na oczyszczanie skóry twarzy. Tak jak zwykły peeling usuwa on martwy naskórek, sprawiając, że odblokowują się pory a skóra może znowu wchłaniać zbawienne substancje odżywcze i aktywne z kremów itd. Jedyna różnica jest taka, że peeling kawitacyjny działa dogłębniej niż zwykły peeling. Drugim zaś atutem jest jego uniwersalność- możemy kawitację zastosować do każdego rodzaju cery a także niezależnie od wieku pacjentki.

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest to dalszy ze sposobów oczyszczania cery. Polega na ścieraniu wierzchniej warstwy zrogowaciałego naskórka przy pomocy diamentowej tarczy. Jest to jeszcze bardziej skuteczna metoda niż wspomniana powyżej kawitacja, ponieważ intensywniej pozbywamy się naskórka i sprawia to, że nasze tkanki regenerują się i wytwarzają nowe komórki. Ale z większą siłą zabiegu i większą skutecznością idzie w parze także pewne ograniczenie- osoby o cerze wrażliwej, naczynkowej czy takie, które dotknięte są trądzikiem różowatym nie powinny stosować mikrodermabrazji diamentowej.

Pakiety na oczyszczanie twarzy

Aby mieć pewność, że będziemy cieszyć się pełnią efektów terapii wykonanej w salonie kosmetycznym, musimy wykonać przynajmniej kilka zabiegów. Tylko tak mamy bowiem pewność, że zabiegi będą działały stuprocentowo a my będziemy mogli zobaczyć różnicę. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie dlatego pełen pakiet zabiegów. W naszym salonie proponujemy klientom niepowtarzalną ofertę. Czym się charakteryzuje? Otóż zabiegi w pakiecie są objęte zniżką w wysokości 10%. Każdy poszczególny zabieg jest odliczany od Twojej puli wykupionych wizyt i będzie się odbywać w odstępie od 7 do 14 dni- wszystko zależeć będzie od tego jaki to rodzaj zabiegu oraz jak reaguje na niego Twoja cera. Jak najlepsze efekty są Twoim i naszym celem. W zależności od tego właśnie dostosowujemy częstotliwość zabiegów, ich liczbę i odstępy między nimi.