Pakiet kosmetyczny dla Panny Młodej

Jest jeden taki dzień w życiu gdy chcemy by wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. To właśnie dzień naszego ślubu. Jedyna okazja kiedy możemy dopieścić siebie i dać sobie dzień jak z bajki. Dbamy więc nie tylko o to by nasz strój był nieskazitelny, wystrój sali perfekcyjny w każdym detalu ale i nasz wygląd tego dnia musi olśniewać.

Piękna i idealna

Panna młoda jest w centrum uwagi podczas całej ceremonii zaślubin jak i później w trakcie zabawy weselnej. Musi więc wyglądać zjawiskowo. Nie ma tutaj miejsca na błędy czy pomyłki- wszystko musi iść gładko. Dlatego najlepiej jest powierzyć wszystko w ręce profesjonalistów. Kadra Healthy Beauty postara się o to, aby zdjąć z Waszych barek to jedno zmartwienie i zrobić wszystko by zapewnić perfekcyjny wygląd gwiazdy wieczoru. Cała gama zabiegów sprawi, że przyszła małżonka poczuje się zrelaksowana, wypoczęta i przede wszystkim atrakcyjna.

Jakie zabiegi są najlepsze dla panny młodej?

W zależności od indywidualnych cech dobieramy zabiegi tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby panny młodej. Dopasowujemy naszą terapię do skóry konkretnej osoby, tak by maksymalnie zwalczyć problemy skórne a jednocześnie uwydatnić jej piękno i zalety. Przy tym dbamy także o to, by panna młoda poczuła się zaopiekowana, by zdjąć z niej ciężar stresu i obowiązków tego wyjątkowego dla niej dnia. Wśród oferowanych zabiegów na twarz Yonelle możemy wyróżnić:

  •  dla skóry suchej

Pro Vital- jego celem jest głębokie nawilżanie. Idealny dla twarzy charakteryzującej się przesuszeniem i odwodnieniem. W intensywny sposób pomaga nawilżyć cerę, poprawiając jednocześnie jej elastyczność niezależnie od wieku pacjentki.

Contra Dry- dedykowany dla skóry łuszczącej się, bardzo suchej i odwodnionej. Daje ulgę i likwiduje uczucie ściągania. Dokonuje natychmiastowej regeneracji oraz przynosi komfort naszej skórze twarzy, szyi i dekoltu.

  • dla skóry zmęczonej

Pro Lift- zabieg jest szybkim liftingiem dla każdej cery. Perfekcyjnie sprawdzi się przed każdym ważnym wyjściem. Skóra twarzy staje się wygładzona, odmłodzona oraz poprawiony jest jej ogólny koloryt. Błyskawicznie wyglądamy o kilka lat młodziej.

  • dla skóry dojrzałej

Contra Wrinkle- zabieg przeciwzmarszczkowy, dedykowany dla dojrzałej cery. Wspiera naturalną odnowę i regenerację skóry. Sprawia że powraca jej dawny blask i jędrność, jednocześnie sprawiając że koloryt i owal twarzy poprawiają się. Wyraźnie spłycone zostają wszelkie zmarszczki na twarzy, szyi a także dekolcie.

  • dla skóry problematycznej

Contra Redness- zabieg dokonuje regeneracji oraz obkurcza naczynka. Dlatego osoby z naczynkową cerą mają pewność, że po jego wykonaniu wszelkie popękane naczynka są nie tylko mniej widoczne ale i wzmocnione od wewnątrz. Dzięki temu zabiegowi poprawia się mikrokrążenie skóry, staje się ona odporniejsza, rozjaśniona, regenerowana.

Contra Pore-wygładza i oczyszcza skórę tłustą oraz mieszaną. Zmniejsza wydzielanie sebum, rozświetla skórę, głęboko oczyszczając i wyciszając wszelkie zapalne zmiany. Przywraca naszej cerze zdrowy i piękny wygląd.

Oprócz tego oferujemy także takie zabiegi jak : peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabrazja diamentowa, masaż twarzy oczyszczanie manualne i wiele innych. Kadra Health Beauty dobierze oczywiście te, których nasza skóra potrzebuje najbardziej, dysponuje bowiem doświadczeniem i odpowiednią wiedzą by doradzić każdemu, kto jest niezdecydowany.