Oczyszczanie twarzy przy łojotokowym zapaleniu skóry?

Nasza skóra często płata nam figle. Oprócz zwykłego trądziku jest w stanie jeszcze zafundować nam łojotokowe zapalenie skóry. Nie mamy wtedy zbyt wielu możliwości na to aby przywrócić skórze normalne wydzielanie sebum ponieważ ograniczona jest gama zabiegów kosmetycznych, które możemy wykorzystać. Jednak Healthy Beauty śpieszy z pomocą, dając Ci skuteczną broń w walce z łojotokowym zapaleniem skóry!

Profesjonalne zabiegi usuwające trądzik

Zobacz naszą ofertę na usuwanie trądziku. Tylko u nas darmowa konsultacja z Kosmetologiem.

Łagodne ale efektywne oczyszczanie twarzy z kawitacją

Pelling kawitacyjnym, który często skrótowo nazywany jest po prostu kawitacją daje właśnie możliwość bezpiecznego ale skutecznego oczyszczania twarzy, dla osób borykających się z łojotokowym zapaleniem skóry. Nie musisz więc bać się, że taka ingerencja pogorszy stan Twojej cery. Kawitacja jest procesem naprawy i oczyszczenia skóry poprzez działanie wibracji ultradźwiękowej.
Jako dodatkową zaletę należy wymienić także towarzyszący zabiegowi mikromasaż, który pomaga przywracanie prawidłowego funkcjonowania mikrokrążenia krwi w skórze. To oznacza, że jest ona dotleniona i łatwiej przyjmuje wszelkie aplikowane substancje aktywne, sprawniej rozprowadzając je po tkankach skórnych. Dosłownie przywracasz swojej cerze nowe życie! Peeling kawitacyjny wspomaga także naturalne nawodnienie tkanki skórnej. W rezultacie skóra jest ukojona, zregenerowana oraz na powrót wygląda zdrowo.

Siła diamentu w walce z ŁZS

Swędzenie, zgrubienie skóry, łuszczenie się czy rozszerzone pory oraz powracające stany zapalne nie muszą towarzyszyć Ci cały czas. Pokonaj łojotokowe zapalenie skóry przy pomocy mikrodermabrazji diamentowej. To szalenie skuteczna metoda odnawiania i zregenerowania naskórka. W trakcie tego zabiegu przy pomocy głowicy zakończonej diamentowymi opiłkami ścierana jest zrogowaciała, martwa już warstwa naskórka, dając miejsce nowej i naprawionej skórze. Wszelkie zmiany skórne, jakich przysporzyło Ci łojotokowe zapalenie skóry zostają raz na zawsze zlikwidowane, przywracając Twojej cerze zdrowy i piękny wygląd. Oczyszczenie jest dogłębne i dlatego właśnie daje natychmiast widoczną zmianę na lepsze.

Zaufaj profesjonalistom w Healthy Beauty!

Jeżeli nadal masz wątpliwości i boisz się ingerować w swoją problematyczną cerę, dowiedz się więcej w ramach naszych bezpłatnych konsultacji. Możesz przyjść do nas kiedykolwiek i przedyskutować opcje zabiegów jakie możesz wykorzystać przy łojotokowym zapaleniu skóry. Teraz oferujemy rezerwację online na darmową konsultację, wejdź w zakładkę “Rezerwacja Online” i wybierz dogodny dla siebie termin, kiedy chcesz przyjść do Healthy Beauty na bezpłatną konsultację. Poradzimy, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Przyjdź i przekonaj się dlaczego jesteśmy numerem 1 wśród salonów kosmetycznych w Warszawie.