Oczyszczanie twarzy mężczyzn – Voucher ONLINE

Twój mąż lub partner nigdy nie da się namówić ani siłą zaciągnąć do kosmetyczki? Postaw go przed faktem dokonanym – podaruj mu voucher na zabieg. Jeżeli chcesz pomóc mu dbać o siebie, nie tylko o wygląd ale przede wszystkim o zdrowie i właściwą pielęgnację skóry, musisz przekonać go, że nie czyni to z niego mniej “męskiego” partnera. Stereotyp taki już dawno został zamieciony pod dywan.

Przejdz do sklepu z voucherami

Nie wiesz jaki Voucher wybrać dla swego mężczyzny? Zobacz naszą bogatą ofertę voucherów prezentowych.

Męska uroda też potrzebuje dodatkowej pomocy

Czy twój facet też używa mydła jako jedynego kosmetyku? Najwyraźniej należy do grupy tych, którzy uważają, że dbać o siebie jest niemęskie. Nowoczesny facet to zdecydowanie  taki, który jest zadbany. Przy tym, niektóre z zabiegów oferowanych w Healthy Beauty są dedykowane obu płciom, ponieważ uniwersalna jest przecież potrzeba oczyszczania i regularnego pielęgnowania skóry twarzy i nie tylko jej. Każdy z problemów skórnych dotykać może zarówno mężczyzn jak i kobiet, nie ma więc nic wstydliwego w tym, żeby leczyć swój trądzik, łuszczycę, rumień, nadmierne przesuszenie bez względu na płeć!

Daj zdrowie w prezencie!

Dzięki oczyszczaniu skóry zyskujesz naprawdę wiele. Jest to bowiem filar niezbędny dla zdrowego wyglądu Twojej cery. Bardzo często wszelkie pozostałe mankamenty cery wynikać mogą właśnie z tego, że cera jest nieodświeżona, pory skórne zaczopowane, ujścia gruczołów łojowych zatkane. Voucher na oczyszczanie męskiej skóry to perfekcyjne rozwiązanie. Dzięki zabiegowi skóra wreszcie będzie mogła oddychać pełną piersią. Efekty jakie zauważysz to między innymi:

  • rozświetlenie (zdrowy blask)
  • usunięcie zaskórników, wyprysków i innych niedoskonałości
  • dotlenienie skóry
  • wyrównanie ogólnego jej kolorytu
  • wygładzenie

Szybko i bez wychodzenia z domu – voucher online

Voucher jaki proponujemy Ci w Healthy Beauty jest bardzo łatwy do otrzymania. Wystarczy, że zarezerwujesz go sobie na naszej witrynie. Dostępne są zarówno bony podarunkowe na dany zabieg lub na konkretną kwotę. W przypadku vouchera, którego wartość przekracza 500 złotych, otrzymujesz dodatkowe 10%! Nasze Vouchery możesz zamówić on-line i wygodnie opłacić przelewem lub też osobiście odebrać je u nas w salonie, w elegancko opakowanej wersji papierowej. Twój mężczyzna napewno doceni prezent i będzie zadowolony z zabiegu!