Oczyszczanie manualne twarzy dla kobiet w ciąży

Stres, zmęczenie i nieprzespane noce w ciąży, zapisują się na skórze twarzy niczym na stronnicach książki. Przemiany w organizmie mogą spowodować zwiększenie wydzielania sebum i zapychanie porów. Również niewłaściwa pielęgnacja może być odpowiedzialna za powstawanie wyprysków i wągrów na skórze.

Jak sobie radzić z problemami skóry twarzy w ciąży?

Zabieg oczyszczający twoją cerę w ciąży, czyli oczyszczanie manualne pozwala odzyskać ładną, matową i niezapchaną cerę. W okresie ciąży skóra kobiet jest szczególnie wrażliwa i narażona na uszkodzenia komórek. Dla tego w naszym salonie oczyszczanie manualne zawsze wykonujemy tak by nie uszkadzać dodatkowo skóry.

Posiadamy bogatą ofertę zabiegów na twarz dla kobiet w ciąży

Po zabiegu oczyszczania w naszym wykonaniu nie będziesz miała:

  • sińców,
  • pękniętych naczynek,
  • strupków

a jedynie oczyszczoną pięknie cerę. Nie czeka Cię okres rekonwalescencji. Lekkie zaczerwienienie znika w ciągu kilkunastu minut od wyjścia z gabinetu.

Jeśli borykasz się z wągrami i różnego typu zanieczyszczeniami, to oczyszczanie manualne jest właśnie dla Ciebie. Problemy te występują na nie tylko na twarzy, ale także dekolcie, ramionach oraz plecach. Wszystko to, co widoczne jest na powierzchni skóry, w istocie gromadzi się w jej porach, dlatego należy dokładnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

Jak wygląda zabieg oczyszczania manualnego u kobiet w ciąży

Zabieg polega na zastosowaniu demakijażu, a następnie maski rozpulchniającej skórę po której następuje rozszerzenie porów. Kosmetolog usuwa manualnie zalegające w porach szkodliwe substancje. Używamy tylko materiałów jednorazowych, jednorazowych rękawiczek które bezpośrednio przed kontaktem ze skórą pacjenta dodatkowo dezynfekujemy! Nie czujesz praktycznie żadnego bólu, bo pamiętamy, iż najważniejszy jest Twój komfort i spokój. U nas oczyszczanie manualne dobrze znoszą nawet Panowie 😉
Jesteśmy tu, byś czuła się dobrze. To czas dla Ciebie. Na koniec zostaje nałożona maska z alg, wyciszająca skórę. Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, do jego użycia nie stosujemy żadnych agresywnych substancji chemicznych.

Manualne oczyszczanie twarze to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów w walce z zanieczyszczeniami skórnymi. Kilkukrotnie powtórzony zabieg jest w stanie zniwelować wielomiesięczne zaniedbania i błędy pielęgnacyjneskóry na plecach, ramionach, twarzy i dekolcie.
Oczyszczanie manualne twarzy dedykowane jest osobom z tłustą cerą, które borykają się trądzikiem i innymi wypryskami oraz zanieczyszczeniami skórnymi. Zabieg idealnie sprawdzi się u kobiet, zmagających się z nadmiarem sebum i trudnymi wągrami. Oczyszczanie manualne nadaje się do cer nadreaktywnych często występujących w ciąży. Nie podrażniamy bez potrzeby twojej skóry podczas zabiegu.

Zabieg ten należy powtarzać regularnie co kilka tygodni do uzyskania zadowalającego rezultatu. Osobom, zmagającym się z trądzikiem, zaleca się cykl comiesięczny. Jednak każda terapia dostosowywana jest indywidualnie, bowiem każda cera ma inne właściwości i strukturę.

Wiemy jak ważna jest higiena i staranność wykonania tego zabiegu w ciąży – robimy to najlepiej !

Zabiegi wykonywane są jedynie przez wykształconych Kosmetologów. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.