Nietłusty krem z filtrem przeciwsłonecznym, nasza perełka

Nietłusty krem z filtrem przeciwsłonecznym, nasza perełka

Latem nasza skóra wystawiona jest na działanie bardzo szkodliwych promieni słonecznych. Im ładniejsza pogoda, im więcej słońca tym więcej skóry pokazujemy i tym bardziej musimy o nią zadbać.

Co jest Waszym „must have” w czasie upałów? Bez czego według Was nie da się przeżyć słonecznych dni w mieście czy na urlopie?

Na pewno na początku tej listy będzie butelka z wodą, chustka na głowę i jakiś krem z filtrem przeciwsłonecznym. Te trzy rzeczy to zdecydowanie podstawa w mojej torebce. Ale czy nie byłoby fajnie zastąpić ten zwykły balsam przeciwsłoneczny, który nie zawsze jest wygodny w aplikacji, czymś lepszym? Czy istnieje jakaś alternatywa?

Skuteczna ochrona w spray’u

Jest na rynku coś takiego jak delikatna mgiełka ochronna w spray’u BLOC SKIN PROTECTOR SPRAY SPF 50+. Produkt ten ma w swoim składzie bardzo wysoki filtr UVA i UVB SPF 50+. Może być stosowany na skórę twarzy, jak i całego ciała. Jego niewielkie rozmiary (pojemność 150ml) pozwalają zabrać go wszędzie.

Bloc Skin Protector Spray SPF 50+ ochroni naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym podczas spacerów po miejscowym parku, czy na wakacjach w tropikach. Po za tym wspomoże nas w walce ze zmarszczkami czy przebarwieniami, które mogą być następstwem zbyt intensywnych kąpieli słonecznych.

W odróżnieniu od standardowych balsamów przeciwsłonecznych, Bloc Skin Protector Spray SPF 50+ jest bardzo wygodny do zaaplikowania. Dzięki temu, że jest to buteleczka z atomizerem, wystarczy spryskać skórę twarzy i ciała, aby równomierne nałożyć produkt. Dodatkowo jest to tzw. suchy spray, co oznacza, że nie pozostawia na skórze tego nieprzyjemnego tłustego filmu, który zazwyczaj odczuwamy po nałożeniu zwykłego balsamu ochronnego.

Ważna informacja dla Pań – ta delikatna mgiełka pozostawia skórę nawilżoną i co ważne nie zapycha porów. Jest transparentna i nie pozostawia na ciele dodatkowej warstwy, a co za tym idzie, może być stosowana pod jak i na makijaż.

Kto i kiedy może go stosować?

Produkt ten ma bardzo wysoki filtr SPF 50+ chroniący przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. W swoim składzie ma też witaminę E oraz delikatny aromat (kokosowy). Nie podrażnia skóry, także nawet osoby o wrażliwej cerze mogą go stosować. Ta mgiełka ochronna może być używana do codziennej pielęgnacji skóry, ale także do ochrony skóry po różnych zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Gdzie go zdobyć?

Block spray to produkt profesjonalny, który jest dostępny wyłącznie w wybranych salonach kosmetycznych i bezpośrednio u producenta. Znajdziecie go m.in. u nas.

Podczas lata zapraszamy na następujące zabiegi kosmetyczne:

Related Posts

Brak wyników.