Naturalne zabiegi na twarz – jakie wybrać aby skóra pozostała piękna na długo?

Wiele osób zmaga się z oznakami starzenia skóry. Wyczerpująca praca, zanieczyszczone powietrze, nieprzespane noce- to wszystko odbija się na wyglądzie naszej twarzy. Jak można jednak cofnąć wskazówki biologicznego zegara bez ingerencji chirurga? Nie każdy jest przecież na tyle zdesperowany czy odważny by korzystać z operacji plastycznych, botoksu czy też innych wypełniaczy.

Natura sama zadba o to, co najważniejsze

Wbrew pozorom, można przywrócić skórze młody wygląd bez użycia skalpela. Wystarczy pomóc naturalnym procesom zachodzącym w naszych tkankach skórnych. Właśnie takie metody stosujemy w Healthy Beauty, gdzie priorytetem jest dla nas zdrowe piękno, nie naruszające dzieła Matki Natury, ale wspomagające je. Dlatego też wszystkie nasze zabiegi są nie tylko skuteczne ale i bezpieczne, nie są bowiem inwazyjne ani nie pozostawiają skutków ubocznych, lub konieczności długiego okresu rekonwalescencji. Oto niektórze z nich.

Peeling chemiczny przy pomocy kwasów

Kwasy stosowane do poprawy stanu skóry już od czasów starożytnych są pochodzenia naturalnego. Przy tym ich wykorzystanie zawsze odbywa się pod okiem profesjonalnie wykształconej kadry, która zadecyduje o odpowiednim rodzaju i stężeniu kwasu. Wszystkie te parametry muszą być bowiem indywidualnie dostosowane do konkretnych problemów naszej skóry. Dzięki kwasom usuwane zostają martwe warstwy naskórka, odblokowywane są pory skórne, rozjaśnione przebarwienia, zmniejszone wydzielanie sebum i jednocześnie także pobudzenie regeneracji tkanek skóry.

Karboksyterapia –  zaufaj dwutlenkowi węgla

Czyli innymi słowy terapia dwutlenkiem węgla. Jest całkowicie bezinwazyjna i naturalna. Poprzez podskórne wprowadzenie dwutlenku węgla, stymuluje procesy odbudowy skóry. Można ją z powodzeniem stosować jako sposób walki z tkanką tłuszczową czy też uporczywym cellulitem, jak i na wygładzenie zmarszczek. To lek na utraconą jędrność skóry, cienie pod oczami, zmarszczki, przebarwienia, blizny a nawet wypadanie włosów. Karboksyterapia przyspiesza metabolizm w komórkach i sprawia, że skóra samoczynnie się regeneruje i naprawia szkody wyrządzone przez zewnętrzne czynniki.

Mezoterapia mikroigłowa – bezpieczna i skuteczna metoda

Wspomaganie przyrody odbywa się tutaj poprzez mikronakłuwanie skóry. Inwazyjność jest tu jednak znikoma, sterylne igły zapewniają bezpieczeństwo a Dermapen jest na tyle precyzyjnym urządzeniem, że pozwala nawet na mikronakłuwanie w bardzo delikatnych miejscach. Mowa tutaj na przykład o skórze wokół oczu czy owłosionej skórze głowy. Dodatkowo głębokość, szybkość i częstotliwość nakłuć jest regulowana i dopasowywana do potrzeb pacjenta. To właśnie mezoterapia mikroigłowa naskórka sprawia, że wewnętrze tkanki skóry są zmobilizowane do pracy. Zaczynają produkcję kolagenu, elastyny a także kwasu hialuronowego- trzech podstawowych składników zdrowej i pięknej skóry. Samoistnie znikają więc przebarwienia, skóra staje się dotleniona, rozjaśniona, elastyczniejsza i pozbawiona zmarszczek.

Piękno idzie w parze ze zdrowiem

Jak widać, nie potrzeba uciekać się do inwazyjnych metod naprawy kondycji skóry. Wystarczy zaufać naturalnym procesom odnowy i rewitalizacji skóry, które zostają właściwie przyspieszone dzięki konkretnym terapiom, dostosowanym do naszych potrzeb i indywidualnych problemów ze skórą. O pomoc przy dobraniu idealnego dla siebie zabiegu zapytaj naszą doświadczoną kadrę.