Natlenianie i nawilżanie twarzy – nasze zabiegi działają

Skóra twarzy musi każdego dnia zmagać się z zanieczyszczeniami powietrza, promieniami słonecznymi, z nieprzespanymi nocami i stresującym, intensywnym trybem życia. Staje się zwiotczała, poszarzałą, wysuszona. Traci cały swój naturalny blask, elastyczność i jędrność. Widoczne stają się na niej coraz bardziej oznaki starzenia. Tylko właściwe dotlenienie oraz nawilżanie jest w stanie zwalczać te problemy skóry. Jak więc zadbać o to by nasza cera miała dostarczone wszelkie potrzebne substancje?

Odpowiednio dobrane zabiegi na twarz

W ofercie salonu Healthy Beauty mamy bardzo skuteczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz, w których wykorzystujemy kosmetyki luksusowej firmy Yonelle. Na natlenianie i nawilżanie skóry twarzy polecane są szczególnie następujące z nich:

  • Głęboko nawilżający zabieg Pro-Vital

Jest on przeznaczony szczególnie w przypadku cery z problemami odwodnienia oraz przesuszenia. Dzięki Pro-Vital skóra staje się nawilżona, elastyczna, pomaga rewitalizować naskórek. Dedykowany szczególnie dla osób palących albo takich, które suchą cerę mają ze względu na błędy w pielęgnacji domowej. Z tego zabiegu można korzystać bez względu na porę roku czy wiek pacjenta.

  • Intensywnie odżywiający zabieg Contra-Dry

Najskuteczniejszy w przypadku łuszczącej się, suchej i odwodnionej skóry. Już po pierwszym zabiegu przynosi uczucie ulgi dla przesuszonej cery, likwidując nieprzyjemne uczucie ściągania. Twarzy przywrócona jest jej elastyczność i właściwa struktura. Dzięki Contra-dry skóra jest wyraźnie nawilżona a jednocześnie miękka. Idealna terapia skóry dla osób często wystawionych na działanie klimatyzacji czy innych czynników wysuszających płaszcz obronny skóry. To zabieg który uruchamia naturalne funkcje ochronne skóry, odżywia i przywraca komfort naszej cerze.

Odżywiający peeling

Peeling kawitacyjny to kolejna z metod poprawy stanu skóry suchej i niedotlenionej. Pozwala on bowiem precyzyjnie oczyścić powierzchnię cery, tak by odblokować pory, usunąć zmartwiały naskórek. Nadaje się idealnie do cery zanieczyszczonej, tłustej ale także do tej wrażliwej albo naczynkowej. Można go użyć jako dopełnienie innego zabiegu lub samodzielną terapię twarzy. Oprócz dokładnego oczyszczenia, skóra zostaje za pomocą peelingu kawitacyjnego należycie dotleniona. To wszystko dzięki pobudzeniu mikrokrążenia skórnego, które zapewnia właściwe natlenienie i zwitalizowanie tkanek. Skóra wygląda zdrowiej, jest miękka w dotyku, nawilżona.

Sonoforeza – broń przeciw suchej cerze

Jest to zabieg w trakcie którego do wewnętrznych warstw skóry są przy pomocy ultradźwięków wprowadzane odpowiednie dla potrzeb cery substancje aktywne. Skóra dzięki temu staje się dotleniona, pobudzona do samoczynnej regeneracji. Sonoforeza jest także pewnego rodzaju mikromasażem, stymulującym naprawę skórnych tkanek. Stosujemy ją zarówno jako samodzielny zabieg, jak i dodatek mający wspomagać działanie innych terapii na skórę twarzy i nie tylko.