Najlepszy prezent na dzień matki w Warszawie

Chyba nie ma na świecie takiej osoby, która by bardziej zasługiwała na okazanie jej wdzięczności za wszystko, co dla nas zrobiła. Mama to ta jedyna i najukochańsza osoba, która nierzadko poświeciła bardzo dużo, żeby zapewnić nam (swoim dzieciom) to co najlepsze. Mama zawsze postawi na pierwszym miejscu dobro swojego dziecka, i nie ważne czy to dziecko ma 5, 15 czy 30 lat.

Doceń swoją mamę!

W dniu jej święta, podziękuj jej za wszystko co dla Ciebie zrobiła. My niewiele pamiętamy z naszego dzieciństwa, ale nasze mamy – mogłyby opowiedzieć nam wiele ciekawych historii. Na pewno nie raz tuliły nas do snu, kiedy nie mogliśmy zasnąć. Ocierały łzy jak rozbiliśmy kolano, albo klasówka poszła nie po naszej myśli. Cieszyły się z nami jak dostaliśmy się na wymarzone studia i dostaliśmy pierwszą pracę. Nikt nigdy nie zastąpi ciepła, miłości i wsparcia, które otrzymujemy właśnie od mam.

Voucher na zabiegi w salonie kosmetycznym

[woo-product-slider-pro id=”8124″]

Nie zawsze wiemy, co podarować mamie na dzień matki. A ten dzień jest szczególny dla każdej mamy – nie ważne jak duży jest jej staż macierzyński. Każda z nas chciałaby poczuć się doceniona przez swoje dzieci, a voucher na zabiegi kosmetyczne będzie idealnym prezentem, żeby to pokazać.

Są dwie możliwości zakupu vouchera na zabiegi kosmetyczne. Można kupić voucher na konkretny zabieg, jak np. na pedicure czy masaż relaksacyjny. Jeśli jednak nie wiemy co by sprawiło przyjemność naszej mamie to warto zakupić voucher bez wskazanego zabiegu. W tym przypadku to obdarowujący decyduje jaka będzie wartość tego vouchera, natomiast osoba obdarowana może go wykorzystać na wszystkie zabiegi i kosmetyki dostępne w salonie. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu – także osoba obdarowana spokojnie wybierze dogodny dla niej termin. Jeśli nasza mama nie będzie wiedziała na jaki zabieg się zdecydować to radą zawsze służy kosmetolog Healthy Beauty.

Co czeka na naszą mamę w salonie kosmetycznym?

Wizyta w salonie kosmetycznym może być takim uhonorowaniem ciężkiej pracy, którą każda mama musiała włożyć w wychowanie swoich dzieci. Będzie to czas relaksu i odnowy dla ciała i ducha. Zabiegi w profesjonalnym salonie wykonywane są w kameralnych wnętrzach, przy specjalnie dobranej relaksacyjnej muzyce i przy użyciu kosmetyków o przyjemnym zapachu. Wszystko to, aby każda mama poczuła się wyjątkowa.

Zasłużony relaks!

Czyż nie jest tak, że mamy to najbardziej zaganiane osoby w naszych domach? Chyba tak jest w większości rodzin. Mama zawsze przedłoży swój odpoczynek na zaspokojenie potrzeb swojego dziecka.

Teraz pomyśl o swojej mamie. Może jest dzisiaj jeszcze w pracy, może właśnie szykuje obiad dla całej rodziny, a może zajmuje się teraz Twoim chorym dzieckiem?

Podziękuj jej za czas, który poświęciła, aby jej dzieci i rodzina byli szczęśliwi!

Zobacz z jakich zabiegów można skorzystać w naszym salonie: