Moisturising & Soothing Tonic Medestelle Tonik Nawilżająco-Kojący

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Super łagodny tonik do każdego rodzaju skóry dzięki któremu twoja skóra stanie się nawilżona, świeża i ukojona. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego cera staje się nawilżona, podobnie działa dodatek farmaceutycznego olejku rycynowego. Dodatkowe korzyści przyniesie Ci ekstrakt z lukrecji z powodu swoich, podobnych do d-panthenolu, właściwości przeciwzapalnych, kojących i antybakteryjnych. Podobne działanie, znacznie bardziej wyciszające wykazuje panthenol, dzieki czemu Moisturising & Sooting Tonic Medestelle jednocześnie świetnie sprawdza się przy cerach delikatnych i skłonnych do podrażnień.

Wskazania: do każdego rodzaju cery, również delikatnej i wrażliwej

Składniki aktywne: d-panthenol, kwas hialuronowy, ekstrakt z lukrecji

Konsystencja: płynna

Zapach: świeży

Rada Healthy Beauty: stosuj na czystą skórę twarzy, dekoltu i szyi oraz okolic oczu. Produkt można stosować na płatkach kosmetycznych jako kompres na zmęczone oczy.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej