Młodzieżowe oczyszczanie twarzy

To chyba najmniej złożony zabieg a jednak najbardziej potrzebny naszej skórze. Czyszczenie młodzieżowe, bo o nim tutaj mowa powinno należeć stale do naszego repertuaru zabiegów jakie dajemy cerze. Regularność w oczyszczaniu przynosi bowiem najlepsze efekty dla zdrowia, higieny i piękna skóry. Czym jest czyszczenie młodzieżowe i jakie przynosi nam korzyści?

Podstawą jest prawidłowe oczyszczenie

Niemal każdy Twój problem skórny zaczyna się od tego, że nie jest ona poddawana odpowiedniej pielęgnacji i higienie. Właściwe oczyszczanie daje jej możliwość regeneracji i odnowy w naturalny sposób. Tylko pozbywając się zalegających złogów na powierzchni cery, wszelkich treści z porów skórnych jest gwarancją tego, że nie będziesz mieć problemów z wypryskami, zaskórnikami i innymi niedoskonałościami. Pierwszym krokiem do zdrowej cery jest więc czyszczenie młodzieżowe.

Jak to działa?

Czyszczenie młodzieżowe to nic innego jak znane nam wszystkim manualne pozbywanie się treści nagromadzonej w skórze. Wiele osób wykonuje taki zabieg samodzielnie, w domowych warunkach, szczególnie w okresie dojrzewania kiedy to wypryski pojawiają się na naszej buzi najintensywniej. Aby jednak zapewnić skuteczność tej metody konieczna jest stuprocentowa sterylność w trakcie wykonywania zabiegu, a tą może zagwarantować jedynie wizyta w salonie kosmetycznym i oddanie się w ręce profesjonalistów. Nie wolno nam także zapominać o tym, iż taki zabieg to nie tylko samo „wyciskanie”. Do pełni zabiegu potrzebne jest:

  • uprzednie wykonanie dokładnego demakijażu,
  • użycie preparatu rozpulchniającego,
  • usunięcie treści z porów skórnych w warunkach najwyższej higieny,
  • nałożenie maski kojąco- ściągającej, działającej przeciwzapalnie

Tyle zalet w jednym zabiegu!

Korzyści jakie otrzymujemy po zabiegu czyszczenia młodzieżowego-manualnego (zobacz ofertę) są błyskawicznie zauważalne. Oczywiście w pierwszej kolejności zlikwidowane zostały wszelkie zanieczyszczenia skóry. Pożegnaj się z zaskórnikami, grudkami, krostkami, prosakami i wypryskami. Nie musisz już tuszować ich makijażem ani starać się usunąć je na własną rękę w domowych warunkach. Dzięki odblokowaniu porów, Twoja skóra zacznie oczyszczać się samodzielnie. Dodatkowo, każdy krem, tonik, serum jakie zastosujesz po zabiegu oczyszczania skóry wnikać będzie o wiele głębiej i działać zdecydowanie skuteczniej. Twoja cera stanie się wyraźnie odświeżona, rozświetlona – pozbyliśmy się zrogowaciałego naskórka i nadmiernego sebum, teraz więc buzia osiągnęła naturalną równowagę i harmonię. Łatwiejsze będzie teraz jej nawilżenie i odżywienie, substancje aktywne są absorbowane lepiej niż kiedykolwiek przedtem i to widać! Ciesz się nieskazitelną cerą, zaufaj kadrze Healthy Beauty i umów się na wizytę już dziś. Możesz szybko dokonać rezerwacji online bez wychodzenia z domu i mieć pewność, że stan Twojej skóry poprawi się natychmiastowo.