Mikrodermabrazja pleców doskonałe oczyszczanie

Bardzo często pojęcie piękna kojarzymy głównie z naszą cerą. Tymczasem całe ciało wymaga regularnej pielęgnacji. Wydaje się to oczywiste, a jednak nierzadko zapominamy o tym. Pielęgnacja skóry pleców to nie tylko codzienne kąpiele i prysznic. Gdy pojawiają się problemy, wiele osób ogranicza się do mechanicznych peelingów, stosowanych w warunkach domowych, które okazują się nieskuteczne. Co w takim razie należy robić? Jak przeciwdziałać? W salonie Healthy Beauty unikalna metoda mikrodermabrazji pozwala usunąć większość dolegliwości skóry pleców. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, a klienci, po jej zastosowaniu, czują się odmłodzeni.

Mikrodermabrazja pleców w naszym salonie

Często słyszymy określenie: „piękne plecy”. Czy zdajemy sobie jednak sprawę co to właściwie oznacza?

Promienie słoneczne, wysiłek fizyczny i zaburzenia równowagi hormonalnej odbijają się nie tylko na naszym zdrowiu, ale i wyglądzie. Zadbana skóra pleców pozbawiona jest trądziku, blizn, przebarwień i podrażnień. Zmiany trądzikowe, pojawiają się w wyniku zaburzania procesów gojenia. Wówczas powstała tkanka jest bardzo cienka i niewłaściwie zbudowana. Blizny to innymi słowy stan zapalny, który trzeba zwalczyć. Często jest on mylony z przebarwieniami, będącymi czerwonymi plamkami. Pamiętaj, że w przeciwieństwie do zaczerwienień, blizny nie znikają samorzutnie. Jeśli jednak borykasz się z tymi dolegliwościami, nie oznacza to wcale, że jesteś bezradny.

Sprawdź naszą ofertę zabiegów oczyszczających skórę pleców

Co dają tego typu zabiegi na plecy

Miikrodermabrazja diamentowa pozwoli Ci odzyskać piękną skórę i poczucie komfortu poprzez wygładzenie i spłycenie wszelkich blizn trądzikowych. Wystarczy kilkanaście minut, by pozbyć się nieestetycznych zmian i odzyskać naturalne piękno skóry. Co więcej, po zabiegu nie powstają żadne zapalenia. Mikrodermabrazja likwiduje bowiem takie stany raz na zawsze. To również świetny zabieg odmładzający. Terapia polega na złuszczaniu skóry, dzięki czemu staje się ona oczyszczona, a wszelkie niedoskonałości zostają usunięte. Innymi słowy, mikrodermabrazja chroni Twoją skórę przed szkodliwymi przebarwieniami i bliznami. Za pomocą urządzenia, zakończonego diamentową głowicą, wykwalifikowany kosmetolog ściera wierzchnie warstwy naskórka. Twoja skóra nie ulega uszkodzeniu. Przeciwnie, jest świetnie chroniona, a zabieg jest całkowicie bezpieczny. Specjalista przeprowadza go ostrożnie i stopniowo, wnikając w kolejne warstwy naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształów, które są uruchamiane dzięki powstawaniu próżni. Tworzą się nowe komórki, które zastępują te uszkodzone bez ryzyka powstawania blizn czy nierównomiernego złuszczenia.

Mikrodermabrazja pleców jest nazywana kontrolowanym zabiegiem, gdyż głębokość peelingu a także ilość naskórka przeznaczonego do zrogowacenia są oceniane indywidualnie przez kosmetyczkę w zależności od rodzaju skóry. Wizyta trwa od 20 do 60 minut. Pomyśl tylko, jak niewiele trzeba, by inni podziwiali Twój wygląd. Najważniejsze jednak jest Twoja pewność siebie i poczucie komfortu, a mikrodermabrazja daje nie tylko naturalny wygląd, ale poczucie samozadowolenia. Nie musisz długo czekać na rezultaty, bowiem efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Mikrodermabrazja nie wymaga szczególnych przygotowań przed zabiegiem. Należy tylko unikać stosowanie szorstkich gąbek i ręczników, chemicznych kremów depilujących, woskowania. Po kuracji wskazane jest unikanie promieni słonecznych i chlorowanej wody. Efekty zabiegu będą jeszcze lepsze, jeśli zadbamy o odpowiednią ilość wody w organizmie, dzięki czemu nasza skóra będzie właściwie nawilżona.

Peeling skóry zapewnia ciału niecodzienną pielęgnację oraz ożywczą siłę młodości i poprawę wyglądu. Mikrodermabrazja diamentowa jest bezpyłowa. Mogą korzystać z niej osoby z delikatną i wrażliwą cerą. Polecana jest również tym, którzy mają skłonności alergiczne.

Korzyści płynące z mikrodermabrazji pleców to:

  • poprawa struktury, tekstury i kolorytu skóry,
  • ujędrnienie i uelastycznienie,
  • przywrócenie młodości i świeżego, promiennego wyglądu,
  • redukcja zmarszczek, bruzd, porów i zaskórników,
  • usunięcie łojotoku,
  • regeneracja skóry,
  • redukcja zmian pigmentacyjnych i skutków trądziku, także blizn wywołanych chorobą

Każdy chce się dobrze czuć w swoim ciele. Zadbana i zdrowa skóra często sprawia ,że jesteśmy pewniejsi siebie i szczęśliwsi. Zabiegi na ciało właśnie pomogą Wam to uzyskać, bez względu na Twój problem. Każdy jest dobierany tak, aby wspomógł Cię w walce z defektami i jak najszybciej poprawił kondycję skóry a Ciebie wprowadził w dobry nastrój.

Bardzo dokładne i bezpieczne oczyszczamy skórę pleców za pomocą mikrodermabrazji

Usuwamy trądzik, przebarwienia, blizny oraz ujędrniamy i odmładzamy skórę. Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez kosmetologa, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.