Mikrodermabrazja dłoni – odmłodzimy Twoje dłonie diamentowo

Zawsze dbasz o ciuchy, używasz perfum, robisz makijaż by dobrze się czuć i być dobrze postrzeganą. A teraz spójrz na swoje dłonie, czy poświęcasz im odpowiednio dużo troski?
Dłonie są narażone na ciągły kontakt z chemikaliami, bakteriami, słońcem czy temperaturą. Wykonują codziennie ciężką pracę – a więc warto o nie dbać, aby były gładkie, jędrne i nawilżone. Taki efekt daje nam mikrodermabrazja. Jest to zabieg bezbolesny, dla każdego typu skóry, także tej wrażliwej i naczynkowej.

Zabieg mikrodermabrazji dłoni

Nawet pięknie pomalowane paznokcie nie wyglądają dobrze gdy skóra dłoni jest zwiotczała i szara. Pomyśl o prawidłowej pielęgnacji swoich dłoni jeśli chcesz by były Twoją wizytówką.
Skóra dłoni jest bardzo delikatna, dlatego to na niej widać pierwsze oznaki starzenia się.
Z wiekiem szybciej niż w pozostałych okolicach traci sprężystość i jędrność, staje się cienka z licznymi przebarwieniami, prześwitami naczyń krwionośnych oraz uwidocznionymi ścięgnami – dłonie przybierają „kościsty” wygląd. Aby temu zapobiec, zacznij już teraz o nie dbać.

Mikrodermabrazja dłoni co to takiego i po co?

Na pewno gdzieś słyszałaś tę skomplikowaną nazwę. Zabieg mikrodermabrazji polega na złuszczaniu naskórka stopniowo, warstwa po warstwie. Wykonywany jest specjalnym urządzeniem wyposażonym w głowice ścierające pokryte mikro-drobinkami diamentowymi. Za pomocą wytworzenia podciśnienia, głowica przylega ściśle do skóry a resztę załatwiają drobiny diamentowe. Dzięki zabiegowi zwiększa się absorpcja skóry na aktywne składniki znajdujące się w kosmetykach, które mogą szybciej przenikać do skóry, dlatego też jest idealnym przygotowaniem do innych zabiegów. Ścierany jest martwy naskórek, a w jego miejsce tworzą się żywe komórki, dzięki czemu zwiększa się odporność skóry na czynniki zewnętrzne. Dłonie staja się gładkie, miękkie i miłe w dotyku. Są one odpowiednio nawilżone i odżywione. Znikają przebarwienia, a skóra uzyskuje ładny i równomierny koloryt.

Zalety zabiegu:

 • uelastycznienie skóry, poprzez produkcję elastyny
 • wyrównanie kolorytu skóry dzięki pozbyciu się przebarwień
 • wzmocnienie wchłanialności składników aktywnych w kosmetykach
 • dotlenienie, powstawanie nowych komórek
 • odżywienie skóry poprzez usunięcie martwych komórek naskórka
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek, wygładzenie skóry dłoni
 • pozbycie się przebarwień i blizn
 • oczyszczenie i odblokowanie porów
 • pobudzenie skóry do produkcji kolagenu, który działa odmładzająco
 • poprawienie ukrwienia skóry

Zalecenia do wykonania zabiegu:

 1. Jeśli zauważasz pierwsze oznaki starzenia się skóry
 2. Jeśli widzisz przebarwienia lub blizny
 3. Jeśli posiadasz suchą i wiotką skórę dłoni
 4. Jeśli chcesz, aby Twoje dłonie pięknie prezentowały się z nowym manicure
 5. Jeśli Twoje dłonie są zmęczone pracą
 6. Jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie
 7. Jeśli czujesz, że skóra Twoich dłoni jest szorstka i nieprzyjemna w dotyku
 8. Jeśli chcesz aby dłonie pięknie prezentowały się na zdjęciach
 9. A może po prostu potrzebujesz chwili relaksu

Mikrodembrazja jest dla Ciebie. Zaufaj specjalistom i zadbaj nie tylko o twarz ale też i o dłonie.

Warto wykonywać zabieg regularnie, jeżeli chcemy przez cały czas zachować piękny i młody wygląd dłoni oraz nie zdradzać swojego wieku, w końcu dłonie są naszą wizytówką. Każda z nas chce wyglądać młodo i zdrowo.

Co zyskasz? Więcej pewności siebie.

Nikt nie będzie się mógł domyśleć jaki jest twój wiek gdy podajesz mu dłoń. Wraz z pięknym manicurem Twoje dłonie będą przyciągały zazdrosne spojrzenia innych kobiet. Podczas kolacji, imprez i bankietów twoje dłonie będą idealnie wkomponowane w twój świetny wygląd. Drobne elementy składają się na całość wizerunku. A więc oddaj swoje ręce, w nasze dobre ręce.

Wskazania do stosowania:

 • trądzik pospolity z obecnością zaskórników i wykwitów zapalnych
 • łojotok skóry
 • rozszerzone pory
 • skóra naczyniowa, trądzik różowaty
 • przebarwienia skórne, nierówna pigmentacja
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • zmęczenie i odwodnienie skóry
 • rewitalizacja, odświeżenie

Zalecenia:

W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów w odstępach najczęściej 7dniowych. Należy pamiętać, że czas pomiędzy zabiegami zależy od rodzaju skóry oraz jej indywidualnych właściwości. Przebieg zabiegu ustalany jest przez kosmetologa po konsultacji z klientem. Dla podtrzymania pozytywnych efektów po skończonej serii zalecamy wykonywanie zabiegów przypominających raz na 4-6 tygodni.

W naszym salonie nie musisz się bać o źle wykonaną usługę. Nasza kadra to wykwalifikowani Kosmetolodzy i najwyższej jakości sprzęt.

Zabieg odmładzjący dłonie - mikrodermabrazja

Wykonujemy bardzo dokładną mikrodermabrazję

Każdy zabieg poprzedzony jest szerokim wywiadem oraz konsultacją z Kosmetologiem . Rozsądnie, bezpiecznie i pięknie. Zapraszamy do kontaktu.