Mezoterapia frakcyjna skóry głowy

Owłosiona skóra głowy to obszar na którym nie jest łatwo wykonać skuteczny zabieg. Na szczęście mezoterapia frakcyjna działa tutaj z powodzeniem. Jest to bezpieczny zabieg, po którym efekty widoczne są niemal od razu. Bez względu na to, z jakim problemem skóry głowy się zmagacie, ta metoda poprawi jej kondycję i stan ogólny, przywracając pewność siebie.

Dowiedz się więcej o mezoterapii frakcyjnej

Jest to nowatorski sposób regenerowania i odżywiania skóry, w tym skóry głowy. Polega na mikronakłuwaniu wierzchnich tkanek skórnych w celu pobudzenia ich naturalnych procesów odnowy, przez co stymulowana jest spontaniczna regeneracja skóry. Mikroskopijne igły wnikając w powierzchnię skóry sprawiają, że mechanizmy produkcji kolagenu i elastyny są przyspieszone. Mechaniczne oddziaływanie odżywia, pobudza mieszki włosowe i tym samym hamuje proces łysienia. Zdrowa skóra głowy to także włosy pozbawione łupieżu, ponieważ mezoterapia pomaga kontrolować nadmierny łojotok. Polepsza się i zwiększa także ukrwienie całej powierzchni skóry głowy. W efekcie następuje odrastanie nowych, zdrowych i silniejszych włosów. Znika także problem zbyt szybko przetłuszczających się włosów.

Innowacyjność równa się większa skuteczność

Dermapen to nowoczesne urządzenie za pomocą którego przeprowadzamy w Healthy Beauty zabiegi mezoterapii. Czym różni się ono od innych sprzętów? Przede wszystkim wydajnością. Dermapen zapewnia intensyfikację mechanizmu mikronakłuwania a przy tym jest na tyle precyzyjny, że można go używać na takich obszarach, gdzie wcześniej było to ryzykowne. Skóra wokół oczu czy ust, skóra głowy są teraz również z powodzeniem leczone dzięki technologii Dermapen.

Precyzyjna odbudowa struktury skóry jest możliwa dzięki regulowaniu szybkości, głębokości i częstotliwości mikronakłuwania w Dermapen. Jednocześnie bolesność zabiegu została zredukowana do minimum, przy maksimum efektywności. Dodatkowo dzięki mikronakłuwaniu możemy wprowadzać do skóry substancje aktywne, które przyswajane są aż tysiąckrotnie szybciej niż przy tradycyjnej aplikacji, wspomagające jeszcze leczenie i odbudowę tkanek.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu Dermapen?

Widoczne zmiany zachodzą w skórze już po pierwszym zabiegu, warto jednak przypomnieć o tym, iż do zupełnego zadowolenia z efektów Dermapen należy wykonać serię terapii. W zależności od problemów skóry głowy i indywidualnych zdolności regeneracyjnych zaleca się od trzech do sześciu zabiegów, wykonywanych w odpowiednich do stanu skóry odstępach czasowych (na przykład co 2 lub 4 tygodnie). Oto zmiany jakich możecie spodziewać się dzięki Dermapen na skórze głowy:

  • zagęszczenie włosów(stają się silniejsze i grubsze)
  • stymulacja porostu nowych włosów
  • poprawa stanu skóry głowy (zatrzymanie nadmiernego łojotoku i łupieżu)
  • zatrzymanie łysienia o różnej etiologii
  • poprawa kolorytu włosów (mieszki włosowe są odżywione i wzmocnione)