Masaże i zabiegi kosmetyczne w jednym

Praca, dzieci, tysiące obowiązków- to wszystko sprawia, że nie masz czasu dla siebie. Szczerze, kiedy ostatnio spędziłaś/spędziłeś dzień na prawdziwym odpoczynku, totalnej relaksacji i zwyczajnym dogadzaniu sobie? Pewnie nawet nie pamiętasz, tak dawno to było. Twoje ciało i umysł potrzebują wyłączyć się z szaleńczego biegu raz na jakiś czas. Idealnym sposobem na to jest wizyta w gabinecie kosmetycznym.

Dla Pań i Panów

Bez względu na płeć czy wiek każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli chcesz zadbać o paznokcie, skorzystać z zabiegu regenerującego skórę twarzy czy po prostu poddać się relaksacyjnemu masażowi Healthy Beauty to właśnie miejsce dla Ciebie! Znajdziesz u nas bardzo szeroką ofertę zabiegów na każdą partię ciała, wiele rodzajów masaży a przede wszystkim profesjonalną i miłą obsługę wychodzącą naprzeciw wszelkim Twoim potrzebom. Zafunduj sobie odprężający weekend w salonie kosmetycznym a efekty będą tak wspaniałe, że na pewno jeszcze do nas wrócisz.

Bezkonkurencyjny masaż – zobacz jakie przynosi rezultaty!

Relaksacyjny, sportowy, klasyczny, przy użyciu baniek, masaż częściowy wybranej partii ciała albo całościowy. To najlepszy i najstarszy sposób na przyniesienie ulgi naszym mięśniom i ścięgnom. Jak działa masaż? Likwiduje stres i napięcie mięśni, pomaga przy licznych schorzeniach i kontuzjach, poprawia mikrokrążenie skóry. Usuniesz ból, spięte ramiona, bóle szyi, poprawisz ogólne samopoczucie- masaż przywróci Ci równowagę i od razu poczujesz się lepiej! Relaks, wartościowy sen, przyśpieszenie procesów regeneracji organizmu- to wspaniały i wszechstronny zabieg.

Rozwiążemy wszelkie Twoje problemy skórne!

Spośród wszelkich terapii jakimi dysponujemy znajdziemy i dobierzemy dla Ciebie te, które najlepiej sparwdzą się w Twoim przypadku. Nie ważne z jakim borykasz się kłopotem- suchością skóry, wiotkością, trądzikiem, naczynkową skóra- mamy na to radę. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, skupiając się na jego potrzebach, widząc jaki jest stan Twojej skóry dobieramy idealne dla niej rozwiązania. Nie musisz zastanawiać się, który zabieg kosmetyczny jest właściwy dla Ciebie- to my dokonamy takie analizy i wspólnie z Tobą wybierzemy najlepsze terapie.

Odzyskaj piękno i zdrowie ciała oraz spokój ducha

W Healthy Beauty stosujemy podejście holistyczne, a więc całościowo staramy się działać na wszystkie elementy skomplikowanej układanki jaką jest nasze ciało, umysł i dusza. Po zabiegu wyjdziesz z nową energią, wypoczęta, zrelaksowana, pełna sił. Wiemy, że całościowo należy działać na każdego pacjenta, bo nasze ciało i umysł są przecież ściśle połączone. Działamy więc tak aby wyciszyć Twój umysł a jednocześnie przywrócić Twemu ciału naturalną równowagę, zdrowie i piękno.

Powiedz stop zmęczeniu!

Masz już dość napięcia, podenerwowania, wyczerpania codziennością? Nie czekaj, daj sobie chwilę wytchnienia a zobaczysz, że pomoże Ci to naładować na nowo akumulatory i powrócisz do swoich obowiązków ze świeżą dawką pozytywnej energii. Zniknie bezsenność, ból mięśni, zły nastrój, bóle głowy, cały ten stres związany z intensywnym trybem życia. Dbaj o siebie, póki nie jest jeszcze za późno- bo zdrowie to coś, czego nie odzyskasz jeśli nie zatroszczysz się o nie już dziś i teraz!