Masaż sportowy Warszawa – rozluźniamy, wzmacniamy i likwidujemy ból

W naszym salonie masaże wykonywane są przez fizjoterapeutę - zobacz jak to wygląda:

  • do masaży przeznaczony jest oddzielny kameralny gabinet, w którym znajduje się kabina prysznicowa oraz specjalny stół do masażu,
  • masaże wykonywane są przez czynnego sportowca i fizjoterapeutę z długoletnim doświadczeniem, który potrafi jeżeli jest taka potrzeba dać „wycisk” mięśniom 🙂
  • masaż trwa z reguły około 55 minut, w zależności od preferencji klienta i problemu z jakim się do nas zgłosił
  • w wielkim skrócie: rozluźniamy, wzmacniamy i likwidujemy ból
Nasz gabinet do masażu sportowego

U nas nie doświadczysz byle jakiego zabiegu. Masaż sportowy to masaż sportowy, musi być wykonany przez odpowiednią osobę z doświadczeniem i wiedzą.

Ważne aby być świadomym, że jest to masaż wykonywany jako element przygotowania i odnowy biologicznej między, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Tego typu zabieg stanowi nieodłączną część treningu sportowego jest polecany zarówno osobom aktywnym fizycznie, jak też sportowcom zawodowym i amatorom. Bazuje na technikach masażu klasycznego i leczniczego o zwiększonej sile nacisku. Głównym celem tego rodzaju zabiegów jest zwiększenie skuteczności pracy mięśni i zwiększenie wydajności motorycznej sportowca. Dodatkową rolą  masażu sportowego jest przeciwdziałanie przeciążeniom i kontuzjom oraz przyśpieszenie regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym. Wszystkie techniki podczas zabiegu są wykonywane intensywnie, co doprowadza do znacznego rozgrzania tkanek i mięśni.  Rodzaj masażu sportowego jest ukierunkowany na uprawianą dyscyplinę sportu oraz indywidualnie dobierany do każdego klienta.

Masaż wykonywane przez naszego fizjoterapeutę

Kto wykonuje tego typu zabieg w naszym salonie?

Oczywiście tylko i wyłącznie fizjoterapeuta:

mgr Tomasz Maliński

Tomek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, na której skończył dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Jest czynnym sportowcem i trenerem personalnym, masażami sportowymi zajmuje się od bardzo dawna i potrafi pomóc nawet wymagającym sportowcom. Więcej o jego kompetencjach i doświadczeniu możesz przeczytać tu oraz na jego stronie trenerskiej.

Tomasz Maliński fizjoterapeuta i masażysta

Profesjonalne zabiegi wykonywane dokładnie i zgodnie ze sztuką. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.

Prezent w formie vouchera na masaż

Kupujesz ONLINE, otrzymujesz na e-maila.

[woo-product-slider-pro id=”8159″]