Manicure dla mężczyzn ekstremalnie precyzyjny

W naszym salonie Manicure męski to klasyka i najwyższa jakość.

manicure

To my zajmiemy się Twoimi dłońmi 🙂

pielęgnacja i lifting

Trochę teorii o męskim manicure – fakty i mity

Przeglądając jedno z warszawskich forów internetowych przeczytałam post pewnego pana o imieniu Damian. Opisywał swoją stresującą sytuację w pracy, której pokłosiem były… obgryzione paznokcie. Poszukiwał wiele razy odpowiedniego miejsca do wykonania męskiego manicure ale nie mógł znaleźć nic interesującego. Poprosił o pomoc. W odpowiedzi znaleźć można było tradycyjne porady (posmaruj gorzkim żelem albo włóż rękę do pieprzu), niedowierzanie (ale jak to, mężczyźni obgryzają paznokcie?), próby poderwania go (wpadnij do mnie, zrobię ci manicure!), niestety niewiele było konkretnych informacji, w jaki sposób może skutecznie zadbać o dłonie.

Prawdziwy mężczyzna pielęgnuje dłonie

To prawda. Prawdziwy mężczyzna dba o siebie a dłonie to jego wizytówka. Moda na piękne zadbane dłonie i paznokcie powoli przestaje być tylko modą a staje się normą, co bardzo cieszy. Odpowiednia pielęgnacja dłoni i paznokci to nie tylko kwestia estetyki ale i zdrowia. Regularnie obcinane paznokcie nie łamią się i nie wrastają. Odpowiednie preparaty do mycia rąk oraz do ich nawilżania sprawiają, że skóra jest utrzymana w optymalnej równowadze, nie przesusza się, nie pęka. To bardzo ważne szczególnie dla tych panów, którzy pracują w trudnych warunkach i są narażeni na działanie zmiennych czynników pogodowych lub chemicznych.

Mężczyzna i manicure – mity i fakty

W Healthy Beauty lubimy wychodzić naszym klientom naprzeciw – przygotowaliśmy więc specjalną ofertę dedykowaną mężczyznom, w tym kompleksowe zabiegi manicure i pedicure.  Niestety, wokół zabiegów pielęgnacyjnych narosło wiele mitów i niedopowiedzeń. Dlatego dziś postaramy się rozwiać męskie wątpliwości raz na zawsze!

MIT 1: Manicure to bardzo bolesny zabieg.
FAKT: Odpowiednio wykwalifikowany specjalista który dysponuje dobrym sprzętem nie zrobi krzywdy klientowi. Przycinanie paznokci nie boli, odsuwanie wrastających skórek także nie jest bolesnym zabiegiem.

MIT 2: Manicure trwa bardzo długo a ja nie mam czasu siedzieć cały dzień u kosmetyczki.
FAKT: Męska wersja manicure trwa krócej niż w przypadku kobiet. Wynika to z prostego faktu: mężczyźni mają twardsze skórki przy paznokciach i grubszą skórę dłoni. Długi czas, jaki spędzają u kosmetyczki kobiety, wynika z faktu, że najczęściej zamawiają dodatkowo hybrydy lub żele. W przypadku mężczyzn te zabiegi nie są potrzebne.

MIT 3: Prawdziwy mężczyzna nie robi sobie manicure!
FAKT: Prawdziwy mężczyzna robi to, co uważa za słuszne J Dbanie o siebie to wyraz odpowiedzialności i klasy, którą niewielu prawdziwych mężczyzn dziś posiada.

MIT 4: Gabinety kosmetyczne nie oferują zabiegów dla mężczyzn.
FAKT: Coraz więcej gabinetów kosmetycznych w swojej ofercie uwzględnia klientów płci męskiej. Wystarczy wystarczy pojawić się w Healthy Beauty by się o tym przekonać.

MIT5: Manicure to niepotrzebne zawracanie głowy. Wystarczy samemu obciąć paznokcie.
FAKT: Samodzielne przycinanie paznokci to podstawa pielęgnacji, natomiast manicure to nie tylko obcięcie paznokci. To także opracowanie skórek, odpowiednie opiłowanie paznokcia tak, by nie wrastał – a to bardzo boli i wymaga później interwencji chirurga. W trakcie manicure wykonywany jest także masaż dłoni. W naszej ofercie mamy także specjalny program dla kruchych i łamliwych paznokci – preparaty IBX system, które wnikają głęboko w płytkę paznokcia i wzmacniają ją od wewnątrz, naprawiają uszkodzenia, tworzą ochronną otoczkę na paznokciach dzięki czemu nie są łamliwe i nie pękają.

Pan Damian i jego paznokcie – epilog

Za zakończenie chcę wam powiedzieć, jak skończyła się historia pana Damiana, który szukał pomocy na forum internetowym. Zaproponowałam mu darmową konsultację dzięki której mógł poznać naszą ofertę i skorzystać z niej. Pan Damian zapewnił nas, że od tej pory zapytany, będzie polecać nasz salon. A my polecamy się każdemu panu, który chce mieć piękne i zadbane dłonie :).

Zapoznaj się z naszymi zabiegami – 100% satysfakcji klientów: