Likwidacja chomików na twarzy – 100% satysfakcji z zabiegów

Wraz z upływem czasu nasza skóra traci jędrność i zaczyna działać siła przyciągania ziemskiego- policzki opadają w dół. Po czterdziestym roku życia zarówno mężczyźni jak i kobiety tracą owal twarzy. To jest zjawisko dość charakterystyczne dla przebiegu procesów starzenia się skóry i nie zaskakuje nikogo. Efektem tego jest powstawanie tak zwanych “chomików” gdy buzia na policzkach jest obwisła i przywodzi na myśl właśnie tego zwierzaka. Jak odzyskać utracony młodzieńczy kontur twarzy?

Zabiegi usuwające chomiki – nasza oferta

Modelujemy, ujędrniamy, naciągamy i poprawiamy owal twarzy. Dobierzemy zabieg do Twoich problemów skórnych. Zarezerwuj darmową konsultację z Kosmetologiem.

Wymodelowanie i wysmuklenie buzi

Postarzające nas chomiki można zlikwidować dzięki podniesieniu owalu twarzy. Zabiegiem jaki skutecznie działa w tej kwestii jest mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem narzędzia Dermapen. Podczas zabiegu dwanaście igieł ze stali chirurgicznej nakłuwa skórę na odpowiedniej głębokości i stymuluje procesy naprawy tkanek. Wspomagamy tak regenerację skóry- dzięki działaniu Dermapena następuje wyraźny wzrost syntezy naturalnego kolagenu.

Następuje wzrost gęstości skóry a wraz z nią zredukowanie chomików. Redukcję podwójnego podbródka osiągniesz także za pomocą tego samego zabiegu. Pożegnaj się z wiotkością skóry, zmarszczkami i cieniami na twarzy. Dermapen pozwala na indywidualne i precyzyjne dobranie głębokości i szybkości nakłuwania- tak osiągamy najlepsze wyniki! Spersonalizowany zabieg zwalcza wszelkie Twoje problemy i daje tkankom skórnym dokładnie to, czego potrzebują! Zabieg jest bezpieczny i niezmiernie skuteczny.

Lifting przy pomocy CO2

Działaj na skórę od środka dzięki zastosowaniu terapii dwutlenkiem węgla. Karboksyterapia zmieni Twój zmęczony i nieestetyczny wygląd twarzy na jędrną i odmłodzoną skórę. Zgrubienia po obu stronach twarzy, zwane chomikami znikną a Twoja buzia przestanie opadać. Liftingujący efekt uzyskujemy dzięki działaniu przyspieszonych procesów naprawczych już od najgłębszych warstw skóry właściwej. Odzyskasz młodzieńcze rysy twarzy, skorygujesz zmarszczki i zapomnisz o zwiotczałej, poszarzałej, zmęczonej skórze. Jeżeli więc masz problem chomików i chcesz je bezboleśnie, skutecznie i trwale usunąć przyjdź do nas.

Indywidualne podejście – gwarancją sukcesu

Nie musisz robić właściwie nic, jedynie pojawić się w naszym salonie kosmetycznym. Kadra Healthy Beauty pomoże Ci dobrać ilość oraz częstotliwość a także rodzaj terapii, który najlepiej dopasuje się do Twoich osobistych potrzeb. Zależy nam na Twojej satysfakcji, tak aby przywrócić cerze zdrowy i piękny wygląd, jednocześnie dając pacjentowi możliwość odzyskania dawnej pewności siebie. Wiek stanie się dla Ciebie tylko liczbą, a ty nadal będziesz czuć się i do tego wyglądać młodo!