Co każdy mężczyzna powinien wiedzieć przed wizytą u kosmetyczki

Wizyta w salonie kosmetycznym to powszechne zjawisko. Jeszcze 10 lat temu gośćmi salonów kosmetycznych bywały wyłącznie kobiety. Dziś coraz więcej mężczyzn decyduje się na odwiedzenie tego typu miejsca. Chęć poprawy stanu skóry, złagodzenie oprawy oka, masaż czy regeneracja to tylko kilka z wielu powodów, dla których mężczyźni chcą korzystać z usług dobrego kosmetologa.

kosmetyczka męska kilka porad

Zobacz pełną listę zabiegów kosmetycznych z jakich korzystają Panowie w naszym salonie

Jak po męsku przygotować się do zabiegów kosmetycznych?

Domowa pielęgnacja skóry twarzy

Skóra różnie reaguje na wszelkiego rodzaju bodźce, na przykład na stres, na warunki atmosferyczne, na zbyt niską wilgotność powietrza czy na nieodpowiedni poziom nawilżenia. Jak o nią dbać w domu? Wielu mężczyzn potrzebuje wskazówek. Świetnym rozwiązaniem jest wizyta w salonie kosmetologicznym. Nasz Kosmetolog podczas indywidualnej konsultacji w Healthy Beauty ustali rodzaj skóry oraz jej potrzeby, następnie dokładnie opowie jakich kosmetyków powinien używać pacjent.

Przed zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz

Męska skóra twarzy znacząco różni się od kobiecej. Cechuje ją większa grubość lub na przykład ilość przydatków skórnych jakimi są włosy. Czy wybierając zabiegi na twarz należy zgolić brodę? Posiadacze gęstego zarostu pielęgnowanego od długich miesięcy absolutnie nie muszą się o to martwić. Kosmetolog zajmie się wyłącznie nieowłosioną skórą twarzy. Co zatem z zarostem kilkudniowym? Jeśli nie stanowi to problemu można go zgolić. Decyzja należy wyłącznie do mężczyzny. Zobacz więcej o zabiegach na twarz dla Panów.

Przed masażem

Każdy z nas zasługuje na odrobinę relaksu. Co zatem należy zrobić przed masażami skomponowanymi dla męskiego ciała?
Szybki, ciepły prysznic przed samą wizytą w salonie kosmetologicznym wprowadzi w pierwszą fazę relaksu.
Lekki posiłek – przed masażami nie należy się obficie najadać, czy też być głodnym.
Należy pamiętać aby opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Natomiast nasz masażysta zawsze zapyta o stan zdrowia, odczuwane bóle czy inne dolegliwości aby idealnie wykonać zabieg. Zobacz naszą ofertę masaży.

Przed zabiegami oprawy oka

Brwi – dzięki nim nasza twarz nabiera wyrazu, są ramą twarzy. Co w momencie kiedy są zbyt ostre lub zbyt krzaczaste? Tu na pomoc przychodzi nasz salon kosmetologiczny oferując zabieg regulacji brwi. Co nalezy zrobić zanim udamy się wizytę? Przede wszystkim pozbyć się zmartwień. Męska stylizacja oprawy oka jest szybka, bezbolesna i nie powoduje zaczerwienień. Nie należy bać się również śladów po zabiegu. Jest bardzo dyskretny 🙂 Więcej informacji o zabiegu regulacji brwi dla mężczyzn.

Przed zabiegami pielęgnacyjnymi na ciało

Podobnie jak w przypadku masażu, szybki, ciepły prysznic. Poddając się męskim zabiegom pielęgnacyjnym należy przede wszystkim skupić się na sobie. Nasz kosmetolog dostosuje każdy zabieg pod indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Już na miejscu pozostaje tylko pamiętać, że oddajemy się pod opiekę specjaliście i on doskonale wie jak profesjonalnie zadbać o skórę.

Zatem drogi mężczyzno, lista zaleceń przed wizytą w salonie kosmetycznym nie jest długa. Należy tylko skusić się na chwile odprężenia i podarować sobie odpowiednią, fachową pielęgnację skóry. Poznaj nas, Healthy Beauty doskonale wie jak dbać o potrzeby męskiej skóry.

Szukasz salonu kosmetycznego dla mężczyzn? Dobrze trafiłeś!

Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem kosmetologicznym i konsultacją z klientem.