Profesjonalna kosmetyczka do walki z trądzikiem

Robisz wszystko by pokonać wypryski na twarzy i nadal nie widać poprawy? Dieta bezglutenowa, tabletki, maści i drogie kosmetyki nie przynoszą efektów? Być może dlatego, że tak uporczywa choroba jak trądzik nie jest czymś z czym możemy sobie poradzić sami, jedynie przy użyciu „domowych metod”. Tylko kosmetyczka wie jak pokonać trądzik. Samodzielnie możemy zdziałać więcej złego niż dobrego dla stanu i kondycji naszej skóry, przez co nie tylko nie pozbędziemy się trądziku ale zwiększymy jego negatywne efekty w postaci blizn i przebarwień na skórze.

Walczymy i wygrywamy – oto efekty naszej pracy

Trądzik na czole - efekt po 4 zabiegu

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy

Choć wydawać by się mogło, że dzięki domowej pielęgnacji sami możemy pożegnać się z zaskórnikami i wypryskami, to w rzeczywistości łatwiej powiedzieć niż zrobić. Często walczymy z nadmiernym wydzielaniem sebum długie lata ale bezskutecznie. Wizyta u doświadczonego dermatologa, profesjonalnie przygotowanej i wykształconej kosmetolog są jedynym wyjściem z zaklętego kręgu jakim są zmagania z trądzikiem. Kosmetyczka zlikwiduje trądzik o wiele szybciej i efektywniej niż my, ma bowiem właściwą wiedzę i dysponuje technologiami, które pozwalają na przywrócenie skórze równowagi.

Po pierwsze- nie wyciskaj!

Słyszeliśmy na pewno setki razy o tym, by nie manipulować z pojawiającymi się na twarzy zmianami. Ale przecież kosmetyczka też zwalcza trądzik poprzez wyciskanie wyprysków i zaskórników. Oczywiście, ale dzieje się to w szczególnie do tego przystosowanych, higienicznych warunkach. Pacjentowi zapewniona jest sterylność podczas zabiegu manualnego oczyszczania twarzy, nie ma więc szans na to aby bakterie rozprzestrzeniały się po całej twarzy. Dlatego nawet tak banalną rzecz należy zostawić profesjonalistom, bo nie znając konkretnego typu cery, nie wiemy jak się z nią obchodzić i jak pozbyć się nieestetycznych zmian, jednocześnie mając pewność, że nie spowodujemy dalszych powikłań. W domowych warunkach wyciskając zmiany skórne możemy sobie zagwarantować o wiele gorsze efekty takiego manualnego oczyszczania, których zdecydowanie będziemy żałować.

Skuteczna walka przeciwko sebum

Po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem oraz dokładnemu określeniu problemów skórnych kosmetolog jest w stanie wybrać najlepsze metody zabiegu. Takiego, który zapewni natychmiastową poprawę stanu skóry, kontrolę wydzielania sebum i in. Doświadczona kadra Healthy Beauty dobierze specjalne kwasy (peelingi chemiczne), które pozwolą na przywrócenie skórze naturalnej równowagi. Wśród wielu kwasów istnieją takie które działają na cerę naczynkową, wrażliwą, na taką dotkniętą trądzikiem różowatym, tłustą lub suchą. Rodzaj kwasu, jego stężenie oraz częstotliwość zabiegów zostają dobierane indywidualnie do stanu cery konkretnego pacjenta. W zależności od tego jak skóra będzie reagowała na zabiegi, dopasujemy nasze metody, tak by zmaksymalizować skuteczność terapii.

Pożegnaj trądzik raz na zawsze

Jeżeli masz już dosyć nieskutecznych metod, przereklamowanych specyfików oraz ciągłych rozczarować, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Kosmetyczka zbada skórę, doradzi jak stosować pielęgnację domową, czego unikać by zlikwidować trądzik skutecznie i trwale. Nie interesuje nas chwilowa poprawa, ale rzeczywiste zmiany na lepsze. Oczyszczenie, wyciszenie i nawilżenie skóry, regulacja produkcji sebum są kluczem do sukcesu i rozstania się ze zmianami trądzikowymi.