Kawitacja brzucha i efekty po zabiegu

Dieta, intensywne ćwiczenia na siłowni a Twój brzuch wygląda nadal tak samo? Pragniesz szybkiej i efektywnej metody na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha? Metoda kawitacji może okazać się dla Ciebie właśnie tym najlepszym rozwiązaniem na wymodelowanie sylwetki.

Skuteczna walka z tłuszczem

Nie musisz poddawać się inwazyjnemu zabiegowi liposukcji. Zamiast odsysania tłuszczu możesz usunąć go dzięki ultradźwiękowej kawitacji. Wbrew powszechnemu mniemaniu, nie jest to zabieg dedykowany wyłącznie dla osób cierpiących na otyłość. Większość z nas zmaga się bowiem z uporczywą oponką w okolicy brzucha, w partii bioder czy ramion. Nic nie dają wysiłki treningowe i trzymanie surowej diety. Wspomaganie zdrowego odchudzania może się okazać konieczne poprzez właśnie kawitację – pomaga ona zlikwidować tłuszczową tkankę, tam gdzie nie powiodło się to mimo długotrwałej pracy nad sylwetką. Nie jest to jednak alternatywa dla zdrowego stylu życia, ale raczej jego dopełnienie. Kawitacja pomaga również na redukcję tak zwanej pomarańczowej skórki. Oprócz zwalczania tkanki tłuszczowej wpływa ona bowiem także na zmniejszanie widoczności cellulitu.

Na czym polega kawitacja?

Jest to bezinwazyjny zabieg w trakcie którego wysyłane są fale ultradźwiękowe działające na nagromadzoną w ciele tkankę tłuszczową. Głowica urządzenia emitując wspomniane fale sprawia, że następuje rozerwanie błony komórki tkanki podskórnej. Dzięki temu właśnie uwalnia się z takiej komórki tłuszcz. Jest on później w naturalny sposób wydalany z naszego organizmu. Bezpośrednie działanie na tłuszczowe komórki znajdujące się pod naszą skórą sprawia, że kawitacja jest niezmiernie skuteczną metodą walki z „oponką” na brzuchu oraz w innych partiach ciała.

Przed i po zabiegu

Dzięki kawitacji ultradźwiękowej możesz się spodziewać tego, że żmudny proces wysmuklania i rzeźbienia Twojej sylwetki został wyraźnie przyspieszony. Teraz możesz zauważyć natychmiastowe efekty. Między innymi będą to:

  • smuklejsze i ujędrnione ciało
  • redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej skumulowanej miejscowo, np:
  • zmniejszenie tzw. bryczesów
  • wysmuklenie talii
  • wymodelowanie partii ud i kolan
  • zredukowanie ciężkich do zlikwidowania złogów nagromadzonych w ciele
  • zwalczanie cellulitu

Efektywność tej metody i bezpieczeństwo

Skutki widoczne będą jedynie wtedy, gdy osoba obsługująca urządzenie została do tego odpowiednio przygotowana. Tylko wykształcona i doświadczona kadra jest w stanie zapewnić Tobie właściwie wykonany zabieg kawitacyjny. Gdy poprzez ultradźwięk wygenerujemy zbyt wielką ilość ciepła, na naszej skórze mogą się pojawić pęcherze albo też małe oparzenia. Niemniej jednak w porównaniu z innymi metodami wspomagającymi wymodelowanie figury, kawitacja jest najbezpieczniejsza z nich wszystkich. Przed wykonaniem zabiegu możesz także dla pewności skonsultować się z lekarzem, który stwierdzi jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań. By uniknąć skutków ubocznych warto jest więc skorzystać z zaufanego salonu kosmetycznego, gdzie mamy pewność, że personel został przygotowany do wykonania zabiegu kawitacji. Właśnie u nas macie taką pewność i zaufanie!