Karta upominkowa na zabiegi kosmetyczne już w ofercie

Bez względu czy jest to okres świąteczny, imieniny, urodziny czy rocznica vouchery na zabiegi kosmetyczne są wspaniałym pomysłem. Są w stanie bowiem zaoferować komuś bliskiemu chwilę odpoczynku, relaksu a także są wyrazem troski o zdrowie. Każda okazja jest dobra, by zadbać o tych, których najbardziej kochamy.

To, co naprawdę nas wyróżnia to najlepsza oferta voucherów ONLINE

Nie wiesz jaki prezent będzie odpowiedni? Wybierz voucher kwotowy.

Ty ustalasz wartość, a my zajmiemy się resztą. Po konsultacji ustalimy, które zabiegi będą odpowiednie dla osoby obdarowanej.

Dlaczego voucher to dobry pomysł?

Dzięki karcie upominkowej jaką jest właśnie voucher możesz zdecydować o tym, jak zadowolisz obdarowaną osobę. Nie jest to bowiem specyfikowany kupon na jeden, konkretny zabieg. Oferujemy bowiem w salonie Healthy Beauty różne rodzaje voucherów podarunkowych. Możesz więc wybrać, w zależności od potrzeb pomiędzy dwoma, a mianowicie:

Voucher kwotowy

Taki bon podarunkowy oznacza, że nie dokonujesz za swoją bliską osobę wyboru a jedynie dajesz jej możliwość odwiedzenia salonu i zdecydowania, na co wydać kwotę objętą voucherem. To znaczy, że dajesz komuś wolność wyboru, by sam/sama mógł zdecydować jaki zabieg zechce wykonać.

Voucher na wybrany zabieg

Jeśli wiesz dobrze, że Twoja ukochana uwielbia zadbane paznokcie, możesz wykupić zestaw pedicure i manicure. Gdy bliska osoba ma problemy z cerą, wykup zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Kiedy nie masz pewności, jakie kombinacje zabiegów sprawdzą się w przypadku danej osoby, możesz skorzystać z porady naszej kadry specjalistów, która udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Prezent uniwersalny

Często nie mamy pomysłu na oryginalny podarunek. Trudno wybrać coś, co spełni oczekiwania obdarowywanej osoby i przypadnie jej do gustu. Nietrafione prezenty trafiają się nam samym przecież tak często. By nie wydawać pieniędzy na coś, co wyląduje na strychu możesz kupić właśnie voucher. To perfekcyjny prezent dla każdego bez względu na wiek, płeć, zainteresowania. Każdemu przecież zależy na pielęgnacji i zadbanym, zdrowym i pięknym wyglądzie. W przypadku vouchera podarunkowego masz pewność, że będzie to dobry wybór i przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Nie ma bowiem lepszego prezentu niż zdrowie i piękno, ofiarowując voucher dajesz bliskiej osobie relaks, pielęgnację i troskę o własne ciało. A to w dzisiejszym świecie jest często bezcenne.

Promocja na vouchery

W salonie Healthy Beauty oferujemy również bardzo korzystną promocję na bony podarunkowe. Przy zakupie vouchera o wartości przekraczającej sumę 500zł otrzymujesz dziesięcioprocentową zniżkę na całość. Dodatkowo vouchery można łatwo i szybko zamówić online na naszej stronie a następnie opłacić je przy odbiorze.