Karboksyterapia skóry głowy – skuteczna metoda na silniejsze i gęstsze włosy

Karboksyterapia skóry głowy – skuteczna metoda na silniejsze i gęstsze włosy

Problemy skóry głowy to coraz bardziej powszechne zjawisko. Szampony, odżywki nie są w stanie pomóc i nie wydają się poprawiać kondycji naszych włosów ani tym bardziej nie wnikają na tyle głęboko by poprawić stan skóry głowy. Jak można zwalczyć łupież, pożegnać się z wypadaniem włosów, jednocześnie dogłębnie i na długo wzmacniając i odżywiając je?

Karboksyterapia – uniwersalne rozwiązanie problemów skóry głowy

Niewiele terapii działa oprócz cery również na owłosioną skórę. Na szczęście ta, wykorzystująca działanie dwutlenku węgla jest jedną z nich. Karboksyterapia jest skuteczna również w przypadku skóry głowy i działa niezwykle zadowalająco. Nie są jej straszne żadne zmiany skórne czy stany zapalne. Doskonale radzi sobie z łojotokiem, łysieniem, osłabieniem włosów. Przy tym jest to bezpieczny zabieg, nie wymagający interwencji chirurga i całkowicie naturalny. Działa bowiem na zasadzie wprowadzenia dwutlenku węgla pod skórę, co stymuluje proces jej odbudowy. Może być stosowana zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn, bez względu na typ włosów czy rodzaj skóry. Przywróć dawną pewność siebie i uśmiech na twarzy, odzyskaj zdrowe i piękne włosy.

Na czym polega zabieg?

W zależności od kąta nachylenia, głębokości injekcji oraz techniki zabiegu karboksyterapia może działać na różne problemy skórne. Radzi sobie jednak równie dobrze z łuszczycą, wypadaniem włosów jak i innymi schorzeniami. Profesjonalna kadra Healthy Beauty doradzi wam i pomoże dobrać odpowiedni zabieg dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Dwutlenek węgla przyspiesza krążenie krwi, jednocześnie stymulując powstawanie nowych naczynek krwionośnych- dobrze ukrwiona skóra to pierwszy krok do zdrowia. Aktywują się także podziały komórkowe, które zapewniają porost nowych włosów. Odżywione są nasze mieszki włosowe, które dostają pełnię niezbędnych substancji budulcowych. Wzmocnione cebulki włosów będą skutkować pięknymi, silnymi i gęstymi włosami.

Należy oczywiście pamiętać, że pełen efekt osiągalny jest jedynie przy wykonaniu serii zabiegów, co pozwala na sfinalizowanie leczenia skóry głowy. I choć skutki działania karboksyterapii są widoczne już po pierwszym zabiegu, to do pełni szczęścia potrzeba kilku takich zabiegów. Przy tym należy zauważyć, iż karboksyterapia wykorzystuje naturalne procesy regeneracji skóry, jest więc bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna.

Co daje karboksyterapia skóry głowy – efekty:

  • większa grubość, silniejsze włosy
  • dotlenione i odżywione mieszki włosowe
  • poprawa kolorytu włosów
  • uregulowane wydzielanie sebum
  • lepsza gęstość włosów
  • powstrzymanie ich wypadania
  • zlikwidowanie łupieżu
  • zatrzymanie przetłuszczania się włosów
  • leczenie łysienia

Related Posts

Brak wyników.