Karboksyterapia pod oczy bardzo dobrze usuwa cienie

Zmęczona twarz to pierwsze co zdradza zarwane noce, dnie w pracy pełnej stresu i intensywny tryb życia. Wszystko widać szczególnie w okolicy oczu, gdzie nasza skóra twarzy jest najbardziej wrażliwa. Stąd szybko pojawiają się tam, nawet bez względu na wiek sińce, opuchnięcie, kurze łapki, cienie. Jak można z nimi walczyć?

Nieatrakcyjne cienie pod oczami „oczy pandy”

Oprócz widocznych z daleka sińców pod oczami często zmagamy się także z opuchlizną. Do kompletu wystarczy dodać zmarszczki a całość prezentuje się niezbyt estetycznie. Twarz jest pozbawiona energii, postarzała, zmęczona. Przyczyną podkrążonych „oczu pandy” jest niewłaściwie unaczyniona skóra, albo przepracowanie czy też niewyspanie. Wszystko to dodaje nam lat i jest problemem skóry, który nie łatwo zlikwidować. Skóra pod oczami jest bowiem niezmiernie czuła i delikatna, nie nadaje się więc do niej większość zwykłych kremów czy tradycyjnych zabiegów na regenerację i odżywienie skóry twarzy. Jest na to jednak skuteczna metoda.

Zbawienne działanie dwutlenku węgla

Trudny do wyeliminowania problem cieni o opuchlizny pod oczami rozwiąże karboksyterapia. Dzięki podskórnej iniekcji dwutlenku węgla zostają przyspieszone naturalne procesy regeneracyjne tkanki skórnej. Po pierwsze powstaje nowa sieć naczynek krwionośnych, dzięki czemu poprawia się mikrokrążenie w naszej skórze- staje się ona odżywiona i dotleniona, dzięki niezbędnym substancjom podróżującym we krwi. Po drugie karboksyterapia sprawia, że nasza skóra szybciej wytwarza kolagen, elastynę i kwas hialuronowy- trzy podstawowe składniki budulcowe komórek skóry. Po pełnej serii zabiegów efekty działania są naprawdę niesamowite, redukcja cieni pod oczami sięga bowiem aż do 90%. Tkanka jest odmłodzona i zregenerowana w zauważalnym stopniu.

Dzięki temu karboksyterapia pomaga na problemy takie jak:

  • podkrążone oczy
  • opuchlizny (worki pod oczami)
  • słabe ukrwienie skóry
  • przepukliny tłuszczowe pod dolną powieką
  • zmarszczki wokół oczu

Wszystko to bez skutków ubocznych

W przypadku karboksyterapii nie trzeba martwić się o efekty uboczne. Jest to bowiem zabieg bezinwazyjny i bezpieczny, oparty na naturalnych procesach odbudowy tkanki skórnej. Dzięki temu skóra leczy się i regeneruje zupełnie sama, terapia daje jej do tego jedynie dodatkowy impuls. Przy tym iniekcje są praktycznie bezbolesne, nie pozostawiają śladów i dlatego po karboksyterapii nie jest wymagany okres rekonwalescencji. W przypadku pytań lub wątpliwości nie wahaj skonsultować się z kadrą Healthy Beauty, która pomoże dobrać właściwą ilość i częstotliwość zabiegów do Twojej indywidualnej kondycji skóry.