Karboksyterapia na uda i bryczesy – metoda, która działa cuda

Przychodzi lato albo inna okazja, przy której chciałabyś w olśniewającej kreacji pokazać piękne uda. Masz już dosyć ukrywania ud i tuszowania niedoskonałości? Chciałabyś zwalczyć bryczesy, które pojawiły się na niektórych partiach ciała- na udach czy też na biodrach? Mamy na to bezpieczny, skuteczny i szybki sposób.

Skąd wzięły się bryczesy?

To zwykle problem osób o małej aktywności fizycznej i siedzącym trybie życia. Bryczesy to po prostu nagromadzona tkanka tłuszczowa, która nieestetycznie pokrywa nasze uda, pośladki czy biodra. Wynikać może również z niezdrowej diety i złej gospodarki wodnej organizmu. Powstają szybko i łatwo ale trudno jest je później zlikwidować. Oczywiście właściwie dobrane ćwiczenia oraz prawidłowa dieta pomogą zwalczyć problem nadmiernego tłuszczu, jednak niekiedy trwać to może latami. Czy jest jakiś nieinwazyjny ale efektywny sposób na to, by przyspieszyć walkę z bryczesami? Oczywiście, że tak. Odwiedź nasz salon Healthy Beauty by dobrać idelalną dla siebie serię zabiegów. Mamy metodę, która naprawdę działa.

Pożegnaj się z tłuszczem dzięki karboksyterapii

Terapia przy pomocy dwutlenku węgla jest idealnym rozwiązaniem dla nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, w szczególności zaś tej której nie da się pozbyć pomimo wielu różnych starań. Możesz zapomnieć o cellulicie i nieładnych boczkach. Dzięki karboksyterapii wygładzisz ale również wyszczuplisz swoją skórę. Modelowanie swojej figury jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Oczywiście aby móc cieszyć się pełnią efektów, należy wykonać kompletną serię zabiegów, w zależności od stanu naszej skóry będzie to od sześciu do dwunastu w odstępach około tygodnia.

Jak to działa?

Terapia ta wykorzystuje podskórne działanie dwutlenku węgla. Poprzez zaaplikowanie go uruchamiamy w naszych wewnętrznych tkankach skóry procesy odbudowy. W skrócie, dwutlenek węgla zmienia się w tkankach w kwas węglowy, który rozbija nagromadzony tłuszcz i pomaga naszemu organizmowi w naturalny sposób go wydalać. Przyspieszony zostaje metabolizm w komórkach skóry, które samoczynnie usuwają tłuszcz. Karboksyterapia jest w zupełności bezpieczna, ponieważ wykorzystuje jedynie naturalną substancję (czyli CO2), by stymulować normalne procesy regeneracji naszej tkanki skórnej. To zdrowa i bezpieczna alternatywa dla inwazyjnej i nieprzyjemnej liposukcji.

Czego mogę się spodziewać po karboksyterapii?

Wspaniałe efekty jakie otrzymujemy dzięki terapii dwutlenkiem węgla to między innymi:

  • wymodelowana sylwetka
  • gładka skóra pozbawiona cellulitu
  • zlikwidowanie uporczywej tkanki tłuszczowej i redukcja bryczesów
  • odzyskanie jędrności

Dodatkowo zabieg taki pomaga zwalczać zmarszczki, problem wypadania włosów, redukuje widoczność blizn i przebarwień na skórze i wiele innych. Jak widać jest to wszechstronna terapia, która okazuje się świetnym rozwiazaniem dla wielu problemów.