Karboksyterapia na twarz skuteczny zabieg

Zabieg karboksyterapii wykorzystywany jest w leczeniu wielu różnych defektów. Pomaga na przykład w zaburzeniach prawidłowego krążenia, na cellulit, rozstępy czy nawet na skórę głowy- w celu wzmocnienia cebulek włosowych. Jakie jest natomiast zastosowanie karboksyterapii jeśli chodzi o cerę? Działa spektakularnie na wielu polach- od zmarszczek przez blizny potrądzikowe. Możesz więc śmiało wypróbować też skuteczność karboksyterapii na skórze twarzy – nie zawiedziesz się na pewno! – Zobacz pełną ofertę.

Leczenie dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia w skrócie to procedura wprowadzania pod powierzchnię skóry CO2, przez co wysyłany jest do jej tkanek wyraźny sygnał, iż należy rozpocząć procesy naprawcze. Przy tym należy pamiętać, że jest to terapia bardzo bezpieczna (dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym ciele w zwykłych warunkach) a przy tym nieinwazyjna. Nie ingerujesz w procesy, które na co dzień przebiegają w organizmie ale jedynie je wspomagasz. Dlatego właśnie nie musisz obawiać się żadnych efektów ubocznych czy też spodziewać się długiego okresu rekonwalescencji- jak po niektórych intensywnych zabiegach.

Co zyskuje Twoja cera?

O tym jak może pomóc skórze karboksyterapia można by mówić godzinami. Skupmy się więc na największych walorach tej terapii. W pierwszej kolejności dzięki karboksyterapii przywrócisz cerze jędrność i elastyczność, skutecznie wygładzisz zmarszczki, te płytkie, a nawet głębokie, dodatkowo opóźnisz procesy starzenia się skóry oraz poprawisz jej ogólną kondycję. Raz na zawsze pozbędziesz się tak zwanego „drugiego podbródka” oraz zlikwidujesz blizny i przebarwienia o różnym pochodzeniu. Warto też wspomnieć, że sam zabieg trwa jedynie kilkanaście minut. Aktywowane komórki natychmiast rozpoczynają regenerację. W celu uzyskania jak najlepszych wyników leczenia zaleca się wykorzystanie pełnej serii zabiegów (6-12) w zależności od szybkości odnowy tkanek i stanu skóry.

Pożegnaj się z niedoskonałościami na twarzy!

Zabieg na twarzy może oznaczać wiele rzeczy, bo twarz ma różne problematyczne obszary. Jedna osoba walczy z cieniami pod oczami a inna z „podwójną brodą”. Bez względu na to z jakim problemem do nas przyjdziesz, w Healthy Beauty znajdziemy radę na każdy z nich! Jeśli dokuczają Ci mankamenty w okolicy oczu takie jak kurze łapki, zmarszczki mimiczne, podkrążone oczy, worki pod oczami, przepukliny tłuszczowe pod dolną powieką czy też pogrubienie naskórka- uporamy się z tym wszystkim właśnie dzięki karboksyterapii.
Z kolei jeżeli Twoja szyja lub dekolt potrzebują regeneracji, również możemy pomóc. Redukcja zmarszczek poprzez przyspieszenie syntezy kolagenu w tkankach oraz wynikająca z tego regeneracji skóry oraz mikrokrążenia w jej tkankach nigdy nie były tak łatwe i szybkie jak przy zastosowaniu terapii dwutlenkiem węgla. Jeśli jeszcze te wszystkie powody Cię nie przekonały, możesz umówić się na konsultację w naszym salonie. Profesjonalna kadra Healthy Beauty zlokalizuje Twoje problemy skórne, podpowie jak stosować pielęgnację domową, czego unikać oraz jaką terapię najlepiej wybrać. Cenimy sobie każdego klienta i do każdego przypadku podchodzimy osobno, skupiając się na tym konkretnym pacjencie. Przyjdź już dziś lub zarezerwuj swoją wizytę dzięki przystępnej i szybkiej rezerwacji online na naszej witrynie w sekcji „Rezerwacja Online”. Nie będziesz zawiedziona!