Karboksyterapia na pośladki – czyli pupa bez rozstępów i cellulitu

Zmagasz się z defektami skóry pośladków? Czy Twoim problemem jest cellulit, wiotkość i utrata jędrności lub rozstępy? Próbowałaś już wszystkiego bez efektów?

Nareszcie zabieg który działa na pośladki

Mowa o karboksyterapii, czyli śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla. Zastosowana na rozstępy – niemal całkowicie je likwiduje.

W przypadku cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej – to jedyna metoda o tak wysokiej skuteczności.

Jeśli chcesz ujędrnić i wzmocnić skórę – karboksyterapia świetnie się sprawdzi.

Jak działa karboksyterapia?

Podanie dwutlenku węgla śródskórnie powoduje wzrost ukrwienia, dotlenienie i stymulowanie wytwarzania kolagenu i elastyny. Skutkuje to znaczną poprawą jakości, kondycji i kolorytu skóry.

Gaz podany podskórnie intensywnie działa na tkankę tłuszczową, powodując rozpad adipocytów, czyli komórek tłuszczowych. Dzięki temu osiągany efekt zmniejszenia obwodów i wygładzenia skóry jest trwały.

Komfort zabiegu

Aparat, którego używamy do karboksyterapii wykorzystuje technologię podgrzewania gazu i regulowanego manualnie przepływu, dzięki temu odczucia bólowe są znacznie zminimalizowane, a w wielu przypadkach zabieg jest zupełnie bezbolesny.

Bezpieczeństwo

Zabieg jest pozbawiony efektów ubocznych, bezpieczny i naturalny. Podany dwutlenek węgla jest ostatecznie transportowany do płuc i wydalany wraz z wydychanym powietrzem.

Więcej o możliwościach karboksyterapii przeczytasz tutaj.