Karbo czyli zabieg na szczuplejszą twarz

Jako dziecko jesteśmy najsłodsi kiedy mamy pucołowate policzki. Babcie i ciocie chwytają nas za nie przepełnione dumą z takiego dobrze wykarmionego malucha. Jednak gdy przekroczymy magiczną granicę wieku dorastania, dodatkowy tłuszczyk na twarzy nie wygląda już rozkosznie. Czy istnieją zabiegi kosmetyczne pozwalające na uzyskanie szczuplejszej twarzy? Tak, i mamy je dostępne w Healthy Beauty!

Karboksyterapia wyszczupli Twoją twarz

Sprawdź naszą ofertę zabiegów na wyszczuplanie twarzy. Skorzystaj z darmowej konsultacji, umów się ONLINE.

Diety diety i… nic

Ile razy wypróbowałaś już „dietę-cud” aby zrzucić niechciany tłuszczyk? I jak zwykle znika on najpierw z tych partii ciała, które chciałabyś akurat zachować w pełnej krasie- na przykład piersi. O ironio- boczki, wałeczki, oponka na brzuchu czy drugi podbródek znikają ostatnie, gdy czujesz już, że zagłodziłaś się niemal na śmierć. Już nie musisz stosować morderczej głodówki ani też codziennie wypacać siódme poty na siłowni! W ofercie Healthy Beauty mamy idealny dla Ciebie zabieg karboksyterapii. Dzięki niemu pożegnasz się z „podwójną brodą” czy pucołowatymi policzkami.

Formuj perfekcyjną sylwetkę dzięki CO2

Tłuszcz znika jak za dotknięciem magicznej różdżki! I nie ma w tym bynajmniej żadnej magii- czysta nauka, która wyjaśnia skuteczność karboksyterapii. Poprzez wprowadzenie pod skórę dwutlenku węgla, rozbijane są nagromadzone nadmiary tkanki tłuszczowej. Następnie dzięki poprawieniu krążenia krwi i tym samym dotlenienia najgłębszych warstw skóry, przyspieszamy transport pozytywnych, dobroczynnych substancji do komórek skóry i odprowadzanie tych zbędnych i negatywnych. Wśród nich jest właśnie rozbity tłuszcz, który w sposób naturalny zostaje usuwany z organizmu. To proste! Pozbywasz się zbieranego na „czarną godzinę” tłuszczu a Twoja twarz wygląda zjawiskowo!

Pożegnaj się z tłuszczem i nie tylko – plusy karboksyterapii

Oprócz oczywistego wyszczuplającego efektu, gdy Twoja twarz jest smukła, zyskujesz jeszcze wiele innych zalet zabiegu z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Aplikowanie go pod skórę w karboksyterapii pociąga zasobą tzw „efekt domino” ale w pozytywnych sensie. Twoja skóra pozbyła się już tłuszczu i innych toksyn, dotleniła się, poprawiła mikrokrążenie. Pociąga to za sobą naturalnie także wiele procesów naprawczych. Sama zauważysz jak Twoja cera się odnowiła i uruchomiła regenerację tkanek. Jak to wygląda? Buzia jest:

  • rozświetlona
  • nawilżona
  • wygładzona
  • pełna energii
  • oczyszczona do głębi
  • wyrównana kolorystyczne
  • w o wiele lepszej kondycji

Nie zastanawiaj się długo, wypróbuj sama! Karboksyterapia daje wspaniałe efekty i to nie tylko jeśli chodzi o wyszczuplenie twarzy, czy jakiejkolwiek innej partii ciała (tak jest, karboksyterapię możesz śmiało zastosować na każdy obszar skóry). To skumulowana w jednym zabiegu uniwersalna odnowa, jaką dajesz samej sobie!