Jakie wybrać zabiegi odmładzające na twarz?

Młodo wyglądająca, promienna, jędrna cera bez zmarszczek to marzenie wielu z nas. Procesy starzenia się skóry postępują nieubłaganie, na co wpływ ma także nasza kondycja fizyczna, stan zdrowia, styl życia i różne czynniki środowiskowe. Codzienną pielęgnację w domu warto uzupełnić o zabiegi odmładzające na twarz. W gabinecie Healthy Beauty indywidualnie dopasowujemy zabiegi do skóry, troszcząc się o jej zdrowy piękny wygląd.

Zabiegi odmładzjące twarz w Warszawie

Sprawdź, które zabiegi odmładzające najlepiej pasują do Ciebie!

Odmładzająca moc kwasów organicznych
Regularnie stosowane w kosmetologii są od XIX wieku, ale ich działanie znano już w starożytności. Współcześnie zabiegi odmładzające twarz z zastosowaniem kwasów organicznych czyli peelingi chemiczne są niezwykle popularne. Nic dziwnego – łączą w sobie prostotę, bezpieczeństwo i wysoką skuteczność działania. Aż 80 % klientów reaguje pozytywnie na ten rodzaj terapii, zaś jej rezultaty widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, że jednorazowy zabieg nie da spodziewanego efektu, przeciętnie trzeba przejść ok 5 zabiegów, stanowiących kompletną terapię. Zabiegi powinny odbywać się w regularnych odstępach czasu od 5 do 30 dni. Po zakończeniu pełnej terapii warto co 4-6 tygodni poddać się zabiegowi przypominającemu.

Jakie efekty odmładzające uzyskamy dzięki kwasom organicznym?

 • Oczyścimy skórę z zaskórników, nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń
 • Pobudzimy działanie naturalnych mechanizmów regeneracji komórek skóry oraz procesy produkcji włókien kolagenowych i elastyny
 • Rozjaśnimy cienie pod oczami, zmniejszymy opuchliznę
 • Nawilżymy, wygładzimy i zrewitalizujemy skórę dzięki czemu nabierze ona elastyczności i poprawi swoją kondycję
 • Zlikwidujemy zmarszczki, poprawimy gęstość skóry wpływając na jej pogrubienie
Zabiegi odmładzające twarz za pomocą kwasów

Jakie kwasy wybrać by zabiegi odmładzające twarz odniosły skutek?

Kwasy stosowane w Healthy Beauty są naturalnymi monokwasami używanymi w odpowiednim stężeniu w zależności od potrzeb i wymagań skóry klienta. Nasi eksperci dobierają ich stężenie indywidualnie, ważna jest też odpowiednia sekwencja ich stosowania. W stosowaniu peelingu chemicznego polecamy szczególnie:

 • Kwas szikimowy – działa ujędrniająco, uelastycznia i regeneruje skórę
 • Kwas fitowy – zwłaszcza do cery wrażliwej
 • Kwas pirogronowy – stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze.
 • Kwas askorbinowy – wpływa na produkcję kolagenu, wzmacnia skórę od środka, chroni przed wolnymi rodnikami
 • Kwas ferulowy – znacząco spowalnia procesy starzenia się, redukuje wolne rodniki
 • Kwas jabłkowy – w zależności od stężenia wygładza zmarszczki i likwiduje cienie pod oczami, silnie nawilża.
 • Kwas glikolowy – wnika bardzo głęboko w tkankę, stymulując komórki do procesu odnowy, działa na zmarszczki od środka.

Zabiegi odmładzające na twarz Yonelle Medesthetic

W naszym salonie można skorzystać z innowacyjnych zabiegów rodzimej marki Yonelle Medesthetic wśród których znajdują się także przeciwstarzeniowe procedury terapeutyczne. Są to zabiegi wyjątkowe ponieważ wykorzystują innowacyjną technologię kosmetyków infuzyjnych. Ich skuteczność jest wielokrotnie wyższa dzięki wspomaganiu wnikania substancji aktywnych przez naskórek.

Jednym z nich jest zabieg CONTRA-WRINKLE z serii PRO&CONTRA, dedykowany cerze dojrzałej . Wykorzystywane w nim są kosmetyki z retinolem, dzięki czemu w skórze dochodzi do wsparcia procesów odnowy komórkowej, w efekcie czego skóra jest bardziej elastyczna, poprawie ulega owal twarzy, zmniejsza się opuchlizna.
Klientom 50+ polecamy zabieg intensywnej stymulacji CONTRA-AGE 50+ . Jest to zabieg silnie liftingujący, podnoszący owal twarzy i rewitalizujący skórę. Dzięki substancjom aktywnym takim jak izoflawony, peptydy czy elastyna skóra jest uelastyczniona, nawilżona i gęstsza.

Z kategorii PREMIUM polecamy wieloetapowe luksusowe zabiegi odmładzające na twarz INFUSION SUPERLIFT skierowane do grupy klientów 40+. Jego zadaniem jest wyostrzenie konturów twarzy, ujędrnienie skóry intensywne jej nawilżenie i rozświetlenie. Jest to możliwe dzięki unikatowemu połączeniu potrójnego peelingu z subtelnym mikronakłuwaniem skóry oraz podaniem kwasów fitowego, mlekowego i hialuronowego.

Widoczną redukcję zmarszczek oraz poprawę stanu jakości skóry uzyskać można dzięki wieloetapowemu zabiegowi PROGRESSIVE REVITAL. Podstawą kuracji jest Eksfoliacja Progresywna oraz stosowanie 9 hydrokwasów i enzymów proteolitycznych. Zabieg dogłębnie nawilża i ujędrnia skórę, wygładza ją, rozświetla i wypełnia zmarszczki od środka. W tej terapii zastosowanie ma nowatorski AHA-amfosystemoraz specjalne liftingujące peptydy z NANODYSKAMI .

Szukasz zabiegów odmładzających na twarz? My odmładzamy twarze perfekcyjnie.

Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanego Kosmetologa, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna w naszym salonie. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem. Zabiegi są indywidualnie dobrane do Twojej cery i jej problemów skórnych.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.