Gdzie w Warszawie na oczyszczanie manualne? – Tylko do nas !

Skuteczne oczyszczenie twarzy nie jest możliwe bez oczyszczania manualnego. I mimo, że uważa się iż mechanicznie czyszcząc skórę sprawiamy jeszcze więcej problemów i trudności to jednak nie jest to prawdą. Wystarczy wiedzieć jak i gdzie oczyszczać twarz-  w salonie Healthy Beauty możesz mieć całkowitą pewność, że nie pogorszysz stanu skóry, ale wręcz przeciwnie- dogłębnie ją oczyścisz.

Oczyszczanie manualne – nasza oferta

Wykonujemy profesjonalne i bardzo dokładne oczyszczanie manualne twarzy raz innych partii ciała.

Bezpieczne oczyszczanie manualne

Jak przebiega zabieg mechanicznego oczyszczania twarzy? Różni się on diametralnie od tego, co większość ludzi sobie wyobraża. Nie jest to domowe wyciskanie przed lustrem, które możesz wykonać samodzielnie. Cała procedura rozpoczyna się od nałożenia maski rozpulchniającej, która sprawia iż pory na skórze rozszerzają się- ułatwia to usunięcie wszelkich zalegających w nich treści. Następnie w warunkach najwyższej sterylności i profesjonalizmu usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Po oczyszczeniu manualnym Twoja twarz zostaje ukojona kolejną maseczką, która równocześnie zamyka otwarte pory skórne. Jak widać, nie jest to jedynie zwykłe usunięcie zaskórników i wyprysków, które przeprowadzasz często w domowych warunkach.

Zalety oczyszczania mechanicznego twarzy- jest ich tak wiele!

Twoja skóra została teraz dogłębnie oczyszczona. Co to oznacza? Rozpoczyna ona powrót do stanu naturalnej równowagi i zdrowia. Nie masz już problemów trądzikowych itd, ponieważ Twoja skóra potrafi samodzielnie regulować sebum i oczyszczać się dzięki temu. Rezultaty widać gołym okiem, cera jest bowiem zdecydowanie bardziej odświeżona, rozpoczyna regenerację oraz odnowę tkanek. Widać też i inne plusy, takie jak:

  • zredukowanie trądziku
  • usunięcie zaskórników
  • oczyszczenie skóry
  • zmniejszenie łojotoku
  • nawilżenie i wygładzenie skóry
  • rewitalizacja, odświeżenie