Zobacz efekty po naszych zabiegach karboksyterapii

Niezastąpiona metoda działania na skórę dwutlenkiem węgla jest w wielu przypadkach skuteczna już od pierwszego zabiegu. Często już po początkowej wizycie w salonie kosmetycznym można zauważyć poprawę. Dlatego właśnie wiele pacjentów myśli, że jeden zabieg wystarczy, prawda jest jednak taka, że pełnią zalet karboksyterapii możesz się nacieszyć dopiero po wykonaniu pełnego pakietu zabiegów. Wówczas dopiero widać całą gamę dobrodziejstw jakie daje nam terapia dwutlenkiem węgla.

Uniwersalne rozwiązanie Twoich problemów

To co daje karboksyterapia to skuteczność w tak wieli dziedzinach, że można stwierdzić, iż jest to idealna metoda dla każdego. Bez względu na to, z czym się borykasz, możesz mieć pewność, że Twoje niedoskonałości skórne znikną. Niweluje bowiem wypadanie włosów, cellutit, zmarszczki, suchość, nadmierne sebum i wiele wiele innych. Stąd też karboksyterapia cieszy się coraz większą popularnością i jest zabiegiem dostępnym niemal w każdym szanującym się salonie kosmetycznym. Zobacz naszą pełną ofertę karboksyterapii.

Jakie rezultaty widać?

W skrócie zabieg dwutlenkiem węgla sprawia, że zostają w skórze przyspieszone procesy odbudowy i regeneracji. Dzieje się tak za sprawą tego, iż Twoja skóra zaczyna po zabiegu wzmożoną produkcję podstawowych budulców zdrowej i pięknej skóry- kolagen oraz elastyny. Ich poziom w tkankach skóry podnosi się mniej więcej o 40 procent po karboksyterapii. Ale to nie wszystko, dalszym efektem jest polepszenie dopływu krwi, poprzez lepsze ukrwienie również zyskujesz więcej tlenu. Dotleniona skóra staje się rozświetlona, nawilżona, odświeżona i rozpromieniona. Regeneracja skóry widoczna jest poprzez redukcję zmarszczek, wyrównanie kolorytu.

Jak długo cieszyć się będziesz efektami karboksyterapii?

Pierwszą poprawę widzisz już od pierwszej wizyty w salonie kosmetycznym. Szczególnie jeśli chodzi o obszar okolicy oczu, lub też po prostu całą twarz- tam skutki leczenia dwutlenkiem węgla są błyskawicznie zauważalne. Jeżeli natomiast chodzi o inne partie ciała, gdzie redukowany jest cellulit, wymodelowana sylwetka, ujędrniana i odmładzana skóra- wówczas należy dokonać kilku powtórzeń- w zależności od stanu skóry są to 3 lub 4 zabiegi. Pełnia efektów widoczna jest dopiero po zakończeniu całego pakietu powtórzeń- tutaj też jest to indywidualna sprawa, 6 lub 8 zabiegów pozwoli całościowo wyleczyć daną przypadłość skóry. Potem możesz zauważyć jak długo utrzyma się zdrowy i piękny wygląd Twojej skóry. Nawet do pół roku po wyprawach do spa! Jak to możliwe?

Długofalowe zalety

Skuteczność karboksyterapii tkwi w tym, iż dogłębnie regeneruje ona skórę, sprawiając, że procesy naprawcze trwają jeszcze długo po ukończeniu pełnej terapii w salonie kosmetycznym. Oznacza to, że widoczne będą długofalowe efekty całej tej serii zabiegów. W związku z tym, że stworzone zostały nowe naczynka krwionośne, Twoja skóra będzie samoregenerowała się, doprowadzając tlen, substancje odżywcze do obszarów, gdzie wcześniej nie mogły one w pełni dotrzeć. Samoczynnie będą się więc niwelowały wszelkie niedoskonałości skórne. Znikną cienie i obrzęki wokół oczu, nadmiernie nagromadzony tłuszcz, blizny i znamiona po trądziku czy operacjach, wiotkość skóry i inne Twoje problemy.