Depilacja mężczyzn czyli elegancki, atrakcyjny i gładki

Mężczyźni coraz częściej przełamują stereotypy i dbają o swój wygląd. Synonimem męskości nie jest już owłosione, zarośnięte ciało. Prawdziwi faceci dzisiaj decydują się na depilację laserową lub woskiem. Poprzez usunięcie nadmiernego owłosienia z obszaru klatki piersiowej, pleców, nóg, pach czy miejsc intymnych dbamy bowiem nie tylko o swój schludny wygląd ale także o higienę. To nie tylko standardowa pielęgnacja, ale także zabieg poprawiający męski wygląd i zapach. Panowie, to już nie tylko moda!

Gładki jak Ronaldo

Modne wydaje się depilowanie męskiego ciała właśnie w dziedzinie sportu. Michael Phelps, Cristiano Ronaldo i wielu innych stosuje dziś depilację. Ale tradycja ta sięga już starożytności, gdy podczas zapasów zawodnicy depilowali swoje ciała i nacierali je oliwą. Pływacy, biegacze, piłkarze usuwają owłosienie ze swojego ciała z powodów związanych z aerodynamiką ale również z praktycznością. To przecież główne narzędzie ich pracy, całe ciało musi więc być nienagannie utrzymane. Mit zniewieściałego mężczyzny, depilującego nogi, klatkę piersiową czy inne obszary już dawno odszedł do lamusa.

Jaka metoda depilacji jest najlepsza dla Panów?

Bardzo często gubimy się w gąszczu ofert i nie bardzo wiemy co wybrać. Który ze sposobów depilacji jest najlepszy dla mnie? W naszym salonie oferujemy dwa podstawowe rodzaje depilacji. O radę który z nich wybrać możecie zapytać kadrę Healthy Beauty przed zabiegiem. Ogólnie dostępne są takie oto sposoby depilacji:

Wosk miękki jest tradycyjnym rodzajem wosku, który aplikowany jest na ciało za pomocą rolki. Następnie owłosienie zostaje usunięte przy użyciu paska fizelinowego. Ten rodzaj depilacji jest szybki i sprawdza się najlepiej na większych obszarach ciała, takich jak plecy, klatka piersiowa, nogi lub ręce. Przy tym rodzaju depilacji idealna długość usuwanych włosków waha się w okolicy pięciu do dziesięciu milimetrów.

Wosk twardy, w przeciwieństwie do miękkiego nie jest nakładany z pomocą paska. To wosk najwyższej jakości, używany bezpaskowo. Po wykonaniu zabiegu z użyciem wosku twardego skóra jest nie tylko gładka i miękka, ale zarazem też odżywiona i bez żadnych podrażnień. Wszystko to zawdzięczamy wyjątkowej technice aplikowania wosku, która sprawia, że maksymalnie zminimalizowany zostaje jakikolwiek dyskomfort w trakcie zabiegu. Właśnie dlatego tę metodę poleca się w przypadku depilacji nieco bardziej wrażliwych obszarów ciała. Twardy wosk idealnie sprawdza się w depilowaniu twarzy, pachy albo obszarów intymnych. Za jego sprawą możliwe jest precyzyjne usuwanie włosków o długości nawet jednego milimetra!

A więc jeśli jeszcze nie próbowaliście depilacji, koniecznie wybierzcie się do salonu Healthy Beauty na niemal bezbolesny zabieg najwyższej jakości, wykonany przez profesjonalistów w tej dziedzinie. Satysfakcja i długotrwały efekt gwarantowane!