1. Sklep
  2. /
  3. kosmetyki
  4. /
  5. Medestelle
  6. /
  7. Deep Nourishing Body Balm Medestelle, Odżywczy Balsam do Ciała

Deep Nourishing Body Balm Medestelle, Odżywczy Balsam do Ciała

Co nas wyróżnia:

Opis: Dermozgodny lekki, odżywczy balsam do ciała. Intensywnie nawilża i odżywia skórę bezpośrednio po nałożeniu. Do do pielęgnacji skóry po kąpielach słonecznych, w basenie, w słonej wodzie morskiej. Zawiera kwas hialuronowy i witaminę E. Te dwa składniki sprawiają że skóra natychmiast staje się miękka i elastyczna. Dodatkowo są one wskazane nawet w przypadku cer atopowych jako nie powodujące podrażnień ani uczuleń.

Mocznik jako składnik NMF (natural moisturize factors) ma fenomenalne znaczenie w zmiękczaniu skóry. Badania dowodzą również, spotęgowane wchłanianie substancji aktywnych dzięki rozluźnieniu cementu komórkowego. W związku z powyższym kwas hialuronowy wchłania się prawie w całości podobnie jak witaminy i odżywcze olejki zawarte w balsamie. Powinnaś mieć go zawsze wtedy gdy twoja skóra wymaga odżywienia.

Wskazania: nawilżenie skóry odwodnionej, podrażnionej twardą wodą, słońcem, chlorem, profilaktycznie

Składniki aktywne: witamina E, kwas hialuronowy, mocznik

Konsystencja: balsam

Zapach: geranium i cytrusy, energetyczny, świeży

Rada Healthy Beauty: Użyj balsamu za każdym razem gdy odczujesz że twoja skóra jest przesuszona i wymaga troski.

Jak zamówić kosmetyki Medestelle:

1. W mailu podaj nazwę kosmetyków które chcesz zamówić (lub wklej link) oraz opisz swoją cerę. 2. Zostaw numer telefonu. 3. Otrzymasz informację zwrotną zaw. cenę, koszt przesyłki i numer konta do wpłaty. Potwierdzimy również czy dany kosmetyk jest dla Ciebie. GOTOWE! Wykonaj przelew i wyślij potwierdzenie- ciesz się swoim kosmetykiem w ciągu 48 godzin. ZAMÓW KOSMETYKI MEDESTELLE

2. Chcesz szybciej? Zadzwoń pod numer: 731 677 790 otrzymaj wszystkie powyższe informacje od razu i przyspiesz proces wysyłki.

*partia produktu z promocji cechuje się skróconym terminem ważności

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej