Deep Nourishing Body Balm Medestelle, Odżywczy Balsam do Ciała

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Dermozgodny lekki, odżywczy balsam do ciała. Intensywnie nawilża i odżywia skórę bezpośrednio po nałożeniu. Do do pielęgnacji skóry po kąpielach słonecznych, w basenie, w słonej wodzie morskiej. Zawiera kwas hialuronowy i witaminę E. Te dwa składniki sprawiają że skóra natychmiast staje się miękka i elastyczna. Dodatkowo są one wskazane nawet w przypadku cer atopowych jako nie powodujące podrażnień ani uczuleń.

Mocznik jako składnik NMF (natural moisturize factors) ma fenomenalne znaczenie w zmiękczaniu skóry. Badania dowodzą również, spotęgowane wchłanianie substancji aktywnych dzięki rozluźnieniu cementu komórkowego. W związku z powyższym kwas hialuronowy wchłania się prawie w całości podobnie jak witaminy i odżywcze olejki zawarte w balsamie. Powinnaś mieć go zawsze wtedy gdy twoja skóra wymaga odżywienia.

Wskazania: nawilżenie skóry odwodnionej, podrażnionej twardą wodą, słońcem, chlorem, profilaktycznie

Składniki aktywne: witamina E, kwas hialuronowy, mocznik

Konsystencja: balsam

Zapach: geranium i cytrusy, energetyczny, świeży

Rada Healthy Beauty: Użyj balsamu za każdym razem gdy odczujesz że twoja skóra jest przesuszona i wymaga troski.

Jak zamówić kosmetyki Medestelle:

1. W mailu podaj nazwę kosmetyków które chcesz zamówić (lub wklej link) oraz opisz swoją cerę. 2. Zostaw numer telefonu. 3. Otrzymasz informację zwrotną zaw. cenę, koszt przesyłki i numer konta do wpłaty. Potwierdzimy również czy dany kosmetyk jest dla Ciebie. GOTOWE! Wykonaj przelew i wyślij potwierdzenie- ciesz się swoim kosmetykiem w ciągu 48 godzin. ZAMÓW KOSMETYKI MEDESTELLE

2. Chcesz szybciej? Zadzwoń pod numer: 731 677 790 otrzymaj wszystkie powyższe informacje od razu i przyspiesz proces wysyłki.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej