Darmowe porady kosmetologa, czyli skin coaching w najlepszym wydaniu

Każdego dnia pielęgnujemy, nawilżamy, myjemy swoją skórę. Wydaje się nam, że znamy jej podstawowe potrzeby i rozumiemy zasady właściwej troski o skórę. Często jednak nie do końca jesteśmy w stanie określić nasz typ cery albo też odpowiednio dobrać stosowane na codzień kosmetyki. Dlatego właśnie dobrze jest skorzystać z porady kogoś, kto zna się na tym lepiej niż my sami.

Poznaj swoją skórę

W salonie Healthy Beauty pomożemy Ci zrozumieć lepiej potrzeby Twojej cery. Dzięki doświadczeniu i wykształceniu naszej kadry, będziesz w stanie poznać dogłębnie swoją skórę i dzięki temu właściwie o nią zadbać. Pozwolimy Ci nie tylko rozpoznać swój typ cery ale damy Ci o wiele więcej. Damy Ci naszą profesjonalną wiedzę i doświadczenie, przekazane w przystępny i zrozumiały sposób. A na dodatek, to wszystko nasza kadra zaoferuje Ci zupełnie bez żadnej dodatkowej opłaty.

Cześć, zapraszamy Cie na darmową konsultację z Kosmetologiem

Przeanalizujemy Twoją skórę i kosmetyki jakich używasz. Doradzimy w zakresie zabiegów. Konsultacja jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA i do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz kupować kosmetyków ani umawiać się na zabiegi.

Nasz zespół kosmetologów

Kadra kosmetologów Healthybeauty

Lokalizacja salonu Healthy Beauty

Kontakt z nami

Healthy Beauty Warszawa Wola

ul. Gostyńska 41

tel. +48 731 677 790

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00
sobota – niedziela 10:00 – 16:00

biuro@healthybeauty.pl

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Skin coaching – co to takiego?

To właśnie fachowa ocena Twojej skóry. Tylko kompetentny kosmetolog podpowie Ci czego potrzebuje Twoja skóra i doradzi jakich błędów pielęgnacyjnych nie popełniać. Pomożemy Ci wprowadzić konieczne zmiany oraz ulepszyć dotychczasowe sposoby dbania o cerę. Dokładna analiza skóry pozwoli nam dowiedzieć się czego jej brakuje i jak jej to dostarczyć. To nie tylko odkrycie wymagań skóry ale i zmiana tych nawyków, przez które stan naszej jest daleki od doskonałości. Skin coaching to wprowadzenie Cię na właściwą drogę pielęgnacji oraz profilaktyki problemów skórnych. Niekiedy wystarczy naprawdę kilka podstawowych, małych kroków do wyraźnych zmian na lepsze. Dzięki nam otrzymasz niezbędną wiedzę oraz narzędzia do osiągnięcia widocznej poprawy.

Naucz się prawidłowo dbać o swoją skórę!

Domowa pielęgnacja to klucz do sukcesu. Jest to przecież fundament zdrowej skóry. To codziennie małe kroki zbliżające nas do pięknej i zadbanej cery. Rozumiemy to, że nawet najlepsze zabiegi kosmetyczne nie zadziałają w należycie skuteczny sposób, jeśli nie będą wspomagane domową pielęgnacją. Właśnie dlatego pomożemy Ci z tym zadaniem. Dowiesz się czego trzeba unikać przy swoim typie cery i jak często stosować peelingi, jak dobrać swoje podstawowe kosmetyki. No właśnie…

Twoje codzienne kosmetyki – pomoc czy źródło problemów?

Do naszego salonu Healthy Beauty możesz przynieść ze sobą używane na co dzień kremy, żele myjące, toniki, płyny micelarne i inne kosmetyki. Wspólnie je wszystkie przeanalizujemy, by określić jak oddziaływają na Twoją skórę i czy rzeczywiście są idealnie dobrane do jej potrzeb. Być może zmiana kosmetyków na właściwe, okaże się pierwszym krokiem do zwalczenia wielu problemów Twej cery z jakimi borykasz się obecnie. Pod czujnym okiem ekspertów nie przemknie się nic. Dlatego będziesz mieć pewność, że dzięki domowej pielęgnacji nie zrobisz swojej skórze więcej szkody niż pożytku. Wiedza jest kluczem do odkrycia piękniejszej, młodszej, oczyszczonej, dotlenionej i jędrnej skóry. Nie wahaj się więc. Pozwól kompetentnym osobom zająć się Twoimi skórnymi problemami. Udzielimy Ci niezbędnych rad i będziemy wspierać w całym procesie upiększania zarówno wyglądu jak i poprawiania kondycji skóry. Już dziś skorzystaj w Healthy Beauty ze skin couchingu i darmowej oceny kosmetyków jakich używasz w domowej pielęgnacji.