Yonelle Contra Redness – zabieg dla skóry naczynkowej

Zabieg Yonelle Contra Redness jest doskonałym zabiegiem na wyciszenie skóry dla kobiet w ciąży.

W czasie ciąży na skutek przemian hormonalnych skóra kobiety jest szczególnie wrażliwa i narażona na podrażnienia. Pojawiają się zaczerwienienia, widoczne naczynka, rumieńce, czasami „pajączki”. Możemy zapewnić Cię, że wcale nie musi tak być. Możesz czuć się pięknie i młodo, nawet w przypadku gdy twoja skóra w ciąży stała się drażliwa.

Skóra wrażliwa u kobiet w ciąży - zabiegi

Dla skór wrażliwych, naczyniowych skłonnych do podrażnień świetnym rozwiązaniem jest właśnie zabieg Yonelle Contra Redness.

Cera naczyniowa to częsty problem, ale nie jesteś sama. Terapia Yonelle Contra-Redness doskonale sprawdza się w:

  • redukcji zaczerwienienia,
  • widocznych naczynek
  • i pajączków.

Bogata procedura zabiegowa i najwyższa jakość składników aktywnych zapewnia efekt.

Oferujemy różne zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Jak wygląda zabieg Contra Redness

Procedura zabiegowa zaczyna się od dokładnego demakijażu, następnie specjalista aplikuje preparat, wzmacniający naczynia krwionośne. Dzięki odpowiedniej masce kremowej, zostaje przeprowadzony delikatny masaż. Twoja cera odzyskuje stabilność, a Ty masz niepowtarzalną szansę poczucia komfortu i odprężenia które zmniejsza również grę naczyniową co jest ważne podczas zabiegu.
Zabieg kończy się nałożeniem Bio-Alginatu. Jego składniki wzmagają cały efekt, przez co Twoja skóra zyskuje blask. Zastosowane w zabiegu farmaceutyczna eskulina i hesperedyna usprawniają mikrokrążenie, wzmacniają naczynia krwionośne oraz łagodzą objawy podrażnień.

Yonelle Contra-Redness to zabieg regenerujący i obkurczający naczynka

Terapia sprawia, że odzyskasz nie tylko zdrową i piękną cerę, ale również poczucie komfortu. Jeśli Twoja skóra w ciąży charakteryzuje się szczególną kruchością naczynek z tendencją do rozszerzania się i wrażliwością to zabieg dedykowany jest właśnie Tobie.

To idealne rozwiązanie dla osób z nadreaktywną skórą, skłonną do podrażnień i zaczerwień. Zabieg rozświetla twarz, odżywia ją, regeneruje i skutecznie odmładza, dzięki czemu odzyskuje ona swój naturalny wygląd. Ścianki naczyń krwionośnych zostają wzmocnione i uelastycznione. Co ważne substancje aktywne zawarte w bezpiecznych stężeniach, działają wyłącznie na skórę, nie przenikając do organizmu.
Yonelle Contra-Redness:

  • poprawia mikrokrążenie,
  • rozjaśnia cerę,
  • regeneruje komórki naskórka.

Zabieg dedykowany jest także osobom, które zmagają się z trądzikiem różowatym. Komfort cery zostaje widocznie poprawiony.

Terapię możesz kontynuować w domu. Profesjonalny kosmetolog pomoże dobrać odpowiednie preparaty dla Twojej skóry. Zabieg trwa 60 min, cera jest bardziej odporna, a Ty zyskujesz pewność siebie już po pierwszej wizycie.

Wiemy jak ważna jest higiena i staranność wykonania zabiegów kosmetycznych w ciąży – robimy to najlepiej !

Zabiegi wykonywane są jedynie przez wykształconych Kosmetologów, dlatego możesz czuć się w naszym salonie w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.