Bon do kosmetyczki – idealny prezent gdy nie masz pomysłu

Przychodzi wyjątkowa okazja w życiu Twojej najlepszej przyjaciółki. Wychodzi ona za mąż, rodzi pierwsze dziecko, ma urodziny albo po prostu imieniny. Chcesz by poczuła, że o niej pamiętasz. Musisz podarować jej coś wyjątkowego, nie masz jednak żadnego dobrego pomysłu. Na szczęście Healthy Beauty przychodzi z odsieczą. Wystarczy bowiem podarować przyjaciółce… bon do kosmetyczki.

To, co naprawdę nas wyróżnia to najlepsza oferta voucherów w Warszawie

Nie wiesz jaki prezent będzie odpowiedni? Wybierz voucher kwotowy.

Ty ustalasz wartość, a my zajmiemy się resztą. Po konsultacji ustalimy, które zabiegi będą odpowiednie dla osoby obdarowanej.

Czy to na pewno udany prezent?

Czy istnieje coś lepszego, co można podarować ukochanej osobie niż chwila relaksu, odprężenia oraz jednocześnie pakiet zdrowia i pielęgnacji w jednym? To właśnie ofiarowujesz, dając przyjaciółce bon do kosmetyczki. Bez względu na to czy kiedykolwiek była na wizycie w salonie spa, z pewnością będzie zachwycona. Relaksujący masaż, odmładzające skórę zabiegi, fantazyjne lub eleganckie paznokcie dzięki manicure i pedicure- żadna kobieta się temu nie oprze. Nie okłamujmy się, wszystkie lubimy być rozpieszczane i doceniane. Dzięki wizycie u kosmetyczki dostajemy chwilę tylko dla siebie, to czas kiedy nasze potrzeby stają się najważniejsze i możemy zapomnieć o całym świecie. Skupiając się tylko na sobie i własnych potrzebach możemy dopiero rzeczywiście wyłączyć się i prawdziwie odpocząć. Dlatego właśnie voucher do salonu spa jest idealnym prezentem dla każdej kobiety.

Jak działa voucher do salonu spa?

W salonie Healthy Beauty oferujemy dwa różne rodzaje bonów. Pierwszy z nich to voucher podarunkowy na skonkretyzowany zabieg. Oznacza to, że jest to idealna opcja dla tych, którzy dokładnie wiedzą, jakiego zabiegu kosmetycznego potrzebuje i pragnie obdarowywana przyjaciółka czy bliska osoba. Klient sam wówczas wybiera ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb tej osoby.

Drugim pomysłem jest natomiast voucher kwotowy. Jedyne co należy w jego przypadku określić to kwota, na jaką opiewać będzie prezentowy bon. To opcja dla niezdecydowanych oraz dla osób, które niezbyt dobrze znają się na oferowanych zabiegach i ich rodzajach. Wówczas osoba, której podarujemy voucher ma swobodę wyboru. Może zdecydować się na masaż, mani & pedi, różnego rodzaje terapie regenerujące skórę twarzy, zredukowanie zmarszczek, przebarwień, cieni o kręgów pod oczami itd. Wszystko zależy od tego, na co akurat obdarowywana osoba zechce przeznaczyć wartość vouchera.

Prezent zawsze udany!

W przypadku bonu prezentowego nie ma niebezpieczeństwa związanego z wieloma nieudanymi prezentami. Prawda jest taka, że podarujemy jedynie możliwość wyboru i całą gamę zabiegów pielęgnujących. To bliska osoba, która dostaje bon, może sama dobrać sobie właśnie taką terapię jakiej potrzeebuje. Podarowujesz więc komuś opiekę i uwagę najlepiej wykształconych i doświadczonych kosmetologów. Wszelkie zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością i troską, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i produktów kosmetycznych najwyższej jakości. To przepis na sukces i najbardziej udany prezent jaki tylko może sobie wyobrazić każda z nas.