Bezbolesne oczyszczanie twarzy – wybierzemy zabiegi dla Ciebie

Wielu osobom oczyszczanie twarzy kojarzy się z nieprzyjemnym zabiegiem. Przychodzi nam na myśl mechaniczne oczyszczanie, które nie należy do najmilszych doznań. Ale to przecież nie jest jedyna metoda, dzięki której możemy się cieszyć oczyszczoną cerą bez niedoskonałości, zapchanych porów, zaskórników czy wyprysków. Nie musisz wcale cierpieć aby cieszyć się idealną skórą!

Bez bólu ale z efektami na 100%

Wśród swojej oferty Healthy Beauty ma całą gamę zabiegów dzięki którym możesz pozbyć się nadmiaru sebum, jednocześnie nie przejmując się tym czy sama procedura będzie nieprzyjemnie bolesna. Jest w czym wybierać! Oto tylko kilka z możliwych opcji jakie proponujemy dla bezbolesnego oczyszczenia twarzy w salonie Healthy Beauty:

Mikrodermabrazja numerem jeden!

Podczas tego zabiegu przy pomocy jednorazowej diamentowej głowicy usuwamy stary naskórek (obumarłe komórki), a jednocześnie oczyszczamy pory z zalegającego sebum. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej polega na mechanicznym, stopniowym ścieraniu starego, obumarłego naskórka. Następnie taki obumarły, zrogowaciały naskórek zasysany jest przez urządzenie, nie ma więc szans by zanieczyścił skórę w innych miejscach czy pozostał na naszej twarzy. Jest to w pełni bezpieczna terapia, ponieważ głębokość ścierania jest dostosowywana indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od stanu skóry i jej potrzeb.
Mezoterapia igłowa da Ci od razu widoczne rezultaty

Dzięki tej technice w głębsze warstwy skóry właściwej zostają wprowadzone substancje aktywne. One to sprawiają, że następuje natychmiastowe samooczyszczanie i przebudowa tkanki skórnej. Żadne kosmetyki nie są w stanie zagwarantować takich rezultatów jak ten zabieg, działamy tutaj bowiem na skórę od najgłębszych jej warstw. Od razu niemalże widać więc skutki- oczyszczenie skóry, jej naturalną regenerację oraz odmłodzenie. Mezoterapia sprawdza się także świetnie w redukcji cellulitu i rozstępów. Cały zabieg jest bardzo skuteczny, w zupełności bezpieczny i praktycznie bezbolesny, ponieważ mikronakłucia są ledwie odczuwalne.

Peeling chemiczny bronią w walce z zanieczyszczoną cerą

Potocznie zwany kwasami peeling chemiczny jest idealnym sposobem na dokładne oczyszczenie naskórka z nadmiaru sebum, odblokowanie i zwężenie porów skórnych, pozbycie się wągrów i wyprysków skutecznie i na długo. Kwasy dzielą się na te delikatniejsze i takie, które oczyszczają bardzo głęboko – po ich użyciu możesz odczuwać pieczenie. Ale oczywiście wszystkie zabiegi dostosowujemy do konkretnych potrzeb naszych klientów, tak aby byli zadowoleni z efektów i by spełnić ich wszelkie oczekiwania- możemy wybrać delikatniejszy kwas, który będzie równie efektywny w oczyszczaniu cery.

Peeling kawitacyjny odświeży i zregeneruje twarz błyskawicznie

Oczyszczanie twarzy z wykorzystaniem metody ultradźwięków to właśnie kawitacja. Głęboko oczyszcza pory na Twojej skórze, dzięki temu wnikanie substancji odżywczych w głąb skóry jest o wiele bardziej owocne, dodatkowo poprawione zostaje natlenienie i ukrwienie skóry. Kawitacja, podobnie jak wszystkie wyżej wymienione zabiegi błyskawicznie poprawia stan cery, bo złuszcza martwy naskórek, przez co pomaga zlikwidować trądzik i ujędrnić Twoją skórę. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, rozjaśniona, bardziej napięta i ogólnie odświeżona.