Promocja!

Architect Peel Cream Peel Mission 50ml

Original price was: 190,00 zł.Current price is: 159,00 zł.

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Krem zawiera unikalne kwasy huminowe o silnym działaniu stymulującym. Polecany jest jako codzienna pielęgnacja dla skóry z rozszerzonymi porami powstałymi w wyniku procesu starzenia. Składniki preparatu pobudzają produkcję kolagenu XVIII, którego brak jest głównym powodem uwidacznianie porów skórnych. Kwasy huminowe, ekstrakty z kory drzewa mahoniowego oraz albicji jedwabistej wpływają na zwężenie ujść gruczołów łojowych i wygładzenie zmarszczek poprzez odbudowę podporowego szkieletu skóry. Dzięki zawartości olejków działa detoksykująco, antyoksydacyjnie oraz odżywczo. Wzmocniona zostaje bariera hydrolipidowa naskórka. Krem zostawia satynowe wykończenie.

Wskazania: skóra z rozszerzonymi porami powstałymi w wyniku procesu starzenia.

Składniki aktywne: kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego, albicja jedwabista, oleje z: pestek malin, czarnuszki i wiesiołka

Konsystencja: kremowa

Zapach: delikatny

Rada Healthy Beauty: intensywny efekt wypłycenia porów można uzyskać poprzez połączenie serii zabiegów Architect Peel w gabinecie kosmetologicznym z pielęgnacją domową: Architect Peel Cream i Architect Peel Tonic.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej