Analiza cery u doświadczonej Kosmetolog

Masz problemy z cerą? Nie wiesz jednak jak z nimi odpowiednio walczyć, ani nawet jak je prawidłowo zdefiniować? Jest przecież kilka rodzajów trądzika, nie jest więc tak łatwo zdiagnozować go samemu. Wtedy właśnie przydaje się wizyta u specjalisty. Tylko doświadczony kosmetolog powie Ci jaką cerę masz i jak powininnaś/powinieneś o nią zadbać, tak by była zdrowa, czysta i piękna.

Skin coaching rozwiązaniem Twoich problemów

Ocena stanu twojej cery to właśnie skin coaching. Jedynie dzięki dokładnej analizie dokonanej przez profesjonalistę jesteś w stanie rozpoznać prawdziwie potrzeby swojej cery. Tylko wprawione oko, widzi pory, blizny, zmarszczki, rozstępy i jednocześnie dostrzega rozwiązanie tych problemów. Niektórzy mogą się takiej analizy obawiać, bo nasza skóry być może nie jest akurat w najlepszej formie. Ale dzięki informacjom jakie uzyskamy, jesteśmy później w stanie właśnie nad tym wszystkim pracować. Dowiemy się, jakie obszary twarzy wymagają interwencji, co zaś mamy w dobrym stanie. Niekiedy naprawdę może nam pomóc niewielka tylko zmiana dotychczasowych nawyków.

Cześć, zapraszamy Cie na darmową konsultację z Kosmetologiem

Przeanalizujemy Twoją skórę i kosmetyki jakich używasz. Doradzimy w zakresie zabiegów. Konsultacja jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA i do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz kupować kosmetyków ani umawiać się na zabiegi.

Nasz zespół kosmetologów

Kadra kosmetologów Healthybeauty

Lokalizacja salonu Healthy Beauty

Kontakt z nami

Healthy Beauty Warszawa Wola

ul. Gostyńska 41

tel. +48 731 677 790

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00
sobota – niedziela 10:00 – 16:00

biuro@healthybeauty.pl

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Jaki masz typ cery?

Być może wydaje Ci się, że masz cerę suchą. Ale jednocześnie masz problemy z nadmiernym wydzielaniem sebum. Czy to już cera mieszana, cy jednak tłusta? Jak dobrać kosmetyki? Na te wszystkie pytania często samodzielnie nie jesteśmy zdolni znaleźć odpowiedzi. To właśnie wyszkolony i doświadczony kosmetolog podpowie nam w tej kwestii, nie tylko jeśli chodzi o zdefiniowanie naszego osobistego typu cery, ale także jakiego rodzaju terapię należy zastosować w danym przypadku.

Domowe błędy pielęgnacyjne

Niewiedza często sprawia, że nie potrafimy samodzielnie w należyty sposób zadbać o naszą skórę. Dzięki analizie skóry możemy od razu dowiedzieć się jakie błędy popełnialiśmy. Być może były to zbyt częste peelingi, które podrażniały nasz naskórek, albo też niewłaściwe oczyszczanie mechaniczne twarzy, które w efekcie spowodowało więcej zniszczeń na naszej twarzy niż przyniosło pożytku. Dzięki obserwacji struktury naszej skóry, poziomu nasilenia przebarwień oraz stanu ogólnego naszych naczyń skórnych jesteśmy w stanie dowiedzieć się naprawdę wiele i naprawić wyrządzone szkody. Co więcej, zmiana nawyków pielęgnacyjnych, właściwa domowa opieka nad skórą każdego dnia sprawi, że przywrócisz jej naturalną witalność i zdolność regeneracji.

Przynieś kosmetyki do oceny!

Być może przez całe życie używasz kremu, który jest niedopasowany do twojego typu cery. Albo po prostu musisz zmienić jeden z elementów układanki, zastąpić jeden kosmetyk innym. Przynieś ze sobą do naszego salonu zestaw kosmetyków, których używasz na co dzień a podpowiemy Ci, co należy zmienić a co można zachować. Porada specjalisty jest naprawdę bezcenna, a u nas oczywiście darmowa. Na pewno masz wiele pytań, które wymagają odpowiedzi. Nie zwlekaj więc i skorzystaj z darmowej oceny twojej cery, by móc zapewnić sobie właściwą pielęgnację. Jedynie profesjonalny skin coaching pomoże Ci pielęgnować swoją cerę w odpowiedni sposób.