Promocja!

DepiGen Serum Peel Mission 30ml

Original price was: 230,00 zł.Current price is: 179,00 zł.

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Skoncentrowane serum o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym dla skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii. Posiada innowacyjne połączenie kwasu gentyzynowego i heksylrezorcynolu oraz kompleks olejów o właściwościach rozjaśniających zmiany pigmentacyjne. Kwas gentyzynowy jest silnym inhibitorem tyrozynazy, czyli enzymu niezbędnego do powstawania melaniny. Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się barwnika w naskórku i rozjaśnia już istniejące przebarwienia. Heksylrezorcynol, ogranicza melanogenezę, wybiela, stymuluje złuszczanie powierzchownych warstw naskórka z pozostałościami przebarwień. Oleje z nasion dzikiej róży oraz z pestek czarnej porzeczki, wpływają na redukcję przebarwień posłonecznych, wzmacniają barierę lipidową naskórka, nawilżają, uelastyczniają i regenerują. Skóra nabiera, blasku, przebarwienia są rozjaśnione a cera odzyskuje równomierny koloryt. Dodatkowo preparat ma działanie nawilżające i przywracające komfort skórze.

Wskazania: przebarwienia

Składniki aktywne: kwas gentyzynowy, heksylrezorcynol, olej z nasion dzikiej róży, olej z pestek czarnej porzeczki

Konsystencja: lekka, kremowa

Zapach: delikatny

Rada Healthy Beauty: stosuj 2 razy dziennie, na umytą i stonizowaną twarz. Następnie zaaplikuj krem.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej