Promocja!

Tonik Anti Comedo Peel Mission 200ml

Original price was: 130,00 zł.Current price is: 99,00 zł.

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Tonik do codziennej pielęgnacji skóry łojotokowej, z zaskórnikami. Dzięki zawartości kwasu pirogronowego oczyszcza skórę, zwęża pory. Regularne stosowanie zapewnia czystą, gładką i świeżą cerę. Tonik idealny dla osób, u których nie można wykonać złuszczania kwasem pirogronowym. Dzięki niskiemu stężeniu i regularnemu stosowaniu, uzyskujemy efekt oczyszczenia skóry oraz zapobiegamy tworzeniu się zaskórników.

Wskazania: skóra z niedoskonałościami, zaskórniki, poszerzone pory, skóra przetłuszczająca się

Składniki aktywne: kwas pirogronowy, wit. B3

Konsystencja: płynna

Zapach: apteczny

Sposób użycia: wg zaleceń kosmetologa, zazwyczaj 1-2x dziennie przetrzeć skórę wacikiem nasączonym tonikiem, omijać okolice oczu. W okresie letnim stosować tylko na noc.

Krok w pielęgnacji: 2

Healthy Beauty radzi: przy pierwszych zastosowaniach tonik może dawać chwilowe, niewielkie odczucie szczypania, które mija wraz z adaptacją skóry do preparatu.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej