Promocja!

mesoBOOST Immuno Serum 30ml

Original price was: 230,00 zł.Current price is: 169,00 zł.

Brak w magazynie

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

MesoBOOST Immuno Serum

Opis: Lekka emulsja o działaniu wzmacniającym funkcje immunologiczne skóry. Zawarta w niej ektoina, szeroko stosowana w farmacji, chroni komórki odpornościowe przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak stres, zanieczyszczenia czy promienie UV. Biopeptydy z drożdży regulują mikroflorę naskórka, a glikogen morski chroni skórę przed szkodliwym wpływem światła niebieskiego i promieniowania elektromagnetycznego. Działa przeciwstarzeniowo poprzez przyspieszenie procesów odnowy komórkowej. Serum błyskawicznie się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie ukojenia.

Wskazania: skóra wrażliwa, z objawami starzenia, trądzik pospolity i różowaty, blizny zanikowe, skóra wokół oczu, AZS (atopowe zapalenie skóry)

Składniki aktywne: ektoina, biopeptydy z drożdży, oligopeptyd-1, glikogen morski

Konsystencja: płynna emulsja

Zapach: delikatny

Rada Healthy Beauty: serum zawsze stosuj po tonizacji i przed aplikacją kremu.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej