Promocja!

Aza Cream Peel Mission 50 ml

Original price was: 220,00 zł.Current price is: 189,00 zł.

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: To wyjątkowy krem przeznaczony do pielęgnacji skóry borykającej się z trądzikiem zwykłym oraz różowatym Jego główny składnik to kwas azelainowy, który działa wielokierunkowo na problem trądziku –  zmniejsza stan zapalny, wykazuje działanie przeciwbakteryjne oraz łagodzi podrażnienia. Jego działanie antybakteryjne wzmacnia srebro, a olej z dzikiej róży odblokowuje ujścia gruczołów łojowych i zapobiega powstawaniu zaskórników. Preparaty z tej serii doskonale sprawdzą się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz ropnym (u osób z cerą wrażliwą). Produkt hamuje działanie enzymu tyrozynazy, więc zapobiega powstawaniu przebarwień pozapalnych. Dodatkowo kwas hialuronowy uzupełni nawilżenie wymagającej skóry trądzikowej. Krem nie zawiera substancji zapachowych ani konserwantów, zatem sprawdzi się u osób z wrażliwą cerą.

Wskazania: trądzik zapalny, trądzik różowaty, redukcja i zapobieganie przebarwień pozapalnych.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, srebro, olej z owoców dzikiej róży, olej z pestek malin, hydrolat z rumianku, kwas hialuronowy

Konsystencja: kremowa

Zapach: bezzapachowy

Rada Healthy Beauty: Nałóż krem po aplikacji odpowiedniego toniku oraz serum. Krem świetnie współgra z innymi produktami z kwasem azelainowym.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej