1. Sklep
  2. /
  3. Yonelle
  4. /
  5. Serum Czysty Kwas Hialuronowy Yonelle Medesthetic 30 ml / Intense Moisture Concentrate MedEstelle Premium

Serum Czysty Kwas Hialuronowy Yonelle Medesthetic 30 ml / Intense Moisture Concentrate MedEstelle Premium

275,00 

Co nas wyróżnia:

Uwaga: Kupując ten produkt, kupujesz kosmetyk z linii profesjonalnej Medestelle która zastąpiła linię Yonelle Medesthetic. Kosmetyk ten jest odpowiednikiem produktu z poprzedniej linii YME.

Opis: Skoncentrowane silnie nawilżające serum. Zawiera trzy wielkości cząsteczek kwasu hialuronowego dzięki czemu działa na trzech poziomach skóry. Daje efekt natychmiastowego nawilżenia, utrzymującego się przez długi czas. Kwas hialuronowy jest niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu gojenia i regeneracji skóry, dlatego jest doskonałym uzupełnieniem intensywnych kuracji gabinetowych. To również najważniejszy składnik profilaktyki anty-ageing i zachowania zdrowej skóry.

Wskazania: skóra sucha, odwodniona, z oznakami starzenia, uzupełnienie kuracji gabinetowych

Składniki aktywne: kwas hialuronowy

Konsystencja: żelowa

Zapach: bezzapachowy

Rada Healthy Beauty: Jeżeli masz przetłuszczającą się skórę i poszerzone pory, uzupełnij pielęgnację o kwas hialuronowy. Stosuj kilka kropel serem, produkt bardzo wydajny. Można stosować również na okolicę oczu.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej