1. Sklep
  2. /
  3. Yonelle
  4. /
  5. Nawilżający Krem-Opatrunek Yonelle Medesthetic 30 ml/ Ultra Repair Cream-Compress

Nawilżający Krem-Opatrunek Yonelle Medesthetic 30 ml/ Ultra Repair Cream-Compress

179,00 

Co nas wyróżnia:

Uwaga: Kupując ten produkt, kupujesz kosmetyk z linii profesjonalnej Medestelle która zastąpiła linię Yonelle Medesthetic. Kosmetyk ten jest odpowiednikiem produktu z poprzedniej linii YME. 

Opis: Krem-opatrunek przyspiesza proces gojenia skóry. Niczym kompres przynosi szybką ulgę podrażnionej, piekącej, zaczerwienionej skórze. Składniki preparatu regenerują naskórek, nadają skórze gładkość oraz elastyczność. Już po 20 minutach od aplikacji skóra jest ukojona, a uczucie napięcia zniesione. Krem doskonale nadaje się po inwazyjnych zabiegach gabinetowych oraz jako stały element pielęgnacji skóry z tendencją do podrażnień i reaktywnej.

Wskazania: skóra podrażniona, zaczerwieniona, w czasie rekonwalescencji po zabiegach, skóra reaktywna, wrażliwa

Składniki aktywne: pantenol, allantoina, kwas hialuronowy, kwas 18-beta-glicyretynowy

Konsystencja: kremowa

Zapach: bezzapachowy

Rada Healthy Beauty: Stosować dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę do momentu ustąpienia objawów, lub w przypadku skóry wrażliwej jako codziennie.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej